2. Verfahren
Verfahren
Titel: Lietus kanalizācijas tīklu apkope, remonts un uzturēšana
Beschreibung: Lietus kanalizācijas tīklu apkope, remonts un uzturēšana
Interne Kennung: PA „Carnikavas komunālserviss” 2026/44
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Atbilstoši Ministru kabineta 2017. gada 28. februāra noteikumu Nr. 107 “Iepirkuma procedūru un metu konkursu norises kārtība” 6. punktam.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste
5. Los
Los: LOT-0000