2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozbudowa drogi powiatowej nr 2178R obejmująca ulicę gen. J. Jasińskiego i ul. Topolową w Przemyślu w km od 0+000,00 do 1+861,00 i od 2+060,00 do 2+664,00
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zamierzenie budowlane polegające na: - wykonaniu kompleksowej dokumentacji projektowej dla rozbudowy drogi powiatowej nr 2170R obejmującej ulice gen. J. Jasińskiego i Topolową w Przemyślu w km od 0+000,00 do 1+861,00 i od 2+060,00 do 2+664,00 wraz z uzyskaniem wszelkich wymaganych przepisami prawa opinii, uzgodnień i decyzji administracyjnych, - wykonaniu robót budowlanych na podstawie w/w dokumentacji projektowej oraz wymaganych decyzji administracyjnych, - oddaniu wykonanego obiektu do użytkowania w stanie wolnym od wad i usterek. W ramach przedmiotowej inwestycji planuje się rozbudowę drogi powiatowej nr 2178R obejmującej następujące odcinki ulic: - ul. gen. J. Jasińskiego o długości 1395mb od skrzyżowania z ulicą Z. Zielińskiego do skrzyżowania z ulicami Sielecką i Topolową, - ul. Topolową na odcinku o długości ok. 466mb od skrzyżowania z ulicami Jasińskiego i Sielecką do skrzyżowania z al. hm. E. Heila i al. Żołnierzy Wyklętych, - ul. Topolową na odcinku o długości ok. 604mb od skrzyżowania z al. hm. E. Heilai al. Żołnierzy Wyklętych do mostu im. ks. Franciszka Winnickiego. Załączony Program funkcjonalno – użytkowy pozwoli określić wszystkie wymagania dotyczące wykonania dokumentacji projektowej, a także przebudowy drogi w systemie „zaprojektuj i wybuduj”. Dodatkowo określa wymagania dotyczące zaprojektowania, realizacji, odbioru i oddania do użytkowania przedmiotowej drogi. Rozbudowę drogi należy zaprojektować na podstawie przepisów techniczno – budowlanych dotyczących dróg publicznych (Dz.U.2022 poz.1518 z późn. zm.). Wykonanie robót budowlanych i oddanie do użytku przedmiotu zamówienia musi być zrealizowane zgodnie z przepisami ustawy z dnia 7 lipca 1994r. Prawo Budowlane (Dz.U. 2024r. poz. 725, 834, 1222, 1847, 1881 z późn. zm.), ustawą z dnia 10 kwietnia 2003r. o szczególnych zasadach przygotowania i realizacji inwestycji w zakresie dróg publicznych (Dz. U. 2024 poz. 311) oraz wszystkimi aktami prawnymi właściwymi w przedmiocie zamówienia, w tym przepisami techniczno – budowlanymi, obowiązującymi normami, wytycznymi oraz zasadami wiedzy technicznej. Zakres przewidziany do realizacji obejmuje m.in. wykonanie robót: a) pomiarowych, b) rozbiórkowych, przygotowawczych i wykończeniowych, c) ziemnych – wykopy, nasypy, koryta, d) nawierzchniowych w zakresie jezdni, skrzyżowań, dróg dla pieszych, dróg dla rowerów i dróg dla pieszych i rowerów, opasek bezpieczeństwa, zjazdów drogowych, zatok autobusowych, e) w zakresie odwodnienia drogi, f) w zakresie oświetlenia ulicznego, g) w zakresie likwidacji kolizji z istniejącym uzbrojeniem terenu, h) w zakresie oznakowania pionowego, poziomego oraz elementów bezpieczeństwa ruchu drogowego.
Vorherige Bekanntmachung: 322308-2025
Interne Kennung: ZDM.NE-3.333.8.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Zamawiający będzie stosował procedurę, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych (tj. tzw. procedurę odwróconą). 2. Wykonawca zobowiązany jest złożyć wraz z Ofertą oświadczenie o nie podleganiu wykluczeniu i spełnianiu warunków udziału w postępowaniu w formie jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia (JEDZ). 3. W przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez Wykonawców, JEDZ składa każdy z Wykonawców. Oświadczenia te potwierdzają brak podstaw wykluczenia oraz spełnianie warunków udziału w postępowaniu w zakresie, w jakim każdy z Wykonawców wykazuje spełnianie warunków udziału w postępowaniu. 4. W przypadku, gdy Wykonawca polega na zdolnościach lub sytuacji podmiotów udostępniających zasoby, w celu wykazania braku istnienia wobec nich podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu, składa JEDZ dotyczące także tych podmiotów w zakresie, w jakim wykonawca powołuje się na ich zasoby. 5. W zakresie „części IV Kryteria kwalifikacji” JEDZ, Wykonawca może ograniczyć się do wypełnienia sekcji alfa, w takim przypadku wykonawca nie wypełnia żadnej z pozostałych sekcji (A-D) w części IV JEDZ. 6. Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się również Wykonawcę w stosunku do którego zachodzą okoliczności, o których mowa w art. 5k Rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31.07.2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie. 7. Na wezwanie Zamawiającego Wykonawca zobowiązany jest do złożenia podmiotowych środków dowodowych, o których mowa w §2 ust. 1 pkt 1)-2) i pkt 4)-7) rozporządzenia MRPiT z dnia 23.12.2020 w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać zamawiający od wykonawcy w zakresie podstaw wykluczenia z postępowania wskazanych przez Zamawiającego w niniejszym ogłoszeniu. 8. Jeżeli Wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania poza granicami RP zobowiązany jest do złożenia podmiotowych środków dowodowych, o których mowa w §4 rozporządzenia, o którym mowa w pkt. 7 powyżej. 9. Jeżeli Wykonawca polega na zdolnościach lub sytuacji podmiotów udostepniających zasoby zobowiązany jest do złożenia podmiotowych środków dowodowych dotyczących tych podmiotów zgodnie z §5 rozporządzenia, o którym mowa powyżej.
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233120 Straßenbauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 45316000 Installation von Beleuchtungs- und Signalanlagen, 45316110 Installation von Straßenbeleuchtungsanlagen, 45231100 Bauarbeiten für Rohrleitungen, 45232310 Bauarbeiten für Fernsprechleitungen, 45232410 Kanalisationsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Haupteinstufung (cpv): 45247100 Bauarbeiten für Wasserstraßen