2. Verfahren
Verfahren
Titel: Accountant dienstverlening
Beschreibung: Aanbestedende dienst wenst een gedegen verantwoording af te leggen en hiermee voldoen aan de wettelijke regelgeving. Hiertoe wil de Aanbestedende Dienst een accountant selecteren die de controlewerkzaamheden over boekjaar 2026 tot en met boekjaar 2029 uitvoert volgens het gestelde in de aanbestedingsdocumenten. De Aanbestedende Dienst en de Opdrachtnemer hebben een optionele verlengingsmogelijkheid van twee (2) keer twee (2) (boek)jaren De opdracht heeft meerdere Opdrachtgevers, te weten: • Veiligheids- en Gezondheidsregio Gelderland-Midden (VGGM); • Stichting Publieke Gezondheid Gelderland-Midden (Stichting PG); • Stichting Veilig Thuis Gelderland-Midden (Stichting VT).
Interne Kennung: 250904-009
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79200000 Dienstleistungen im Bereich Rechnungslegung und -prüfung sowie Steuerwesen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1