See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Podpora Sektorju za zmanjšanje posledic naravnih nesreč pri realizaciji ukrepa »Zmanjševanje tveganja za druge podnebno pogojene nesreče - plazovi« v okviru komponente C1.K3.IF iz Načrta za okrevanje
Beschreibung: Podpora Sektorju za zmanjšanje posledic naravnih nesreč pri realizaciji ukrepa »Zmanjševanje tveganja za druge podnebno pogojene nesreče - plazovi« v okviru komponente C1.K3.IF iz Načrta za okrevanje
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 527479
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros