2. Verfahren
Verfahren
Titel: Inspectie en onderhoud speeltoestellen
Beschreibung: De gemeente gaat voor één jaar een overeenkomst aan (met daarna opties tot verlengen) met een partij die volgende werkzaamheden gaat uitvoeren: - Uitvoeren van drie inspectierondes van de speeltoestellen - Uitvoeren van één inspectieronde van de sporttoestellen (deze ronde valt samen met de eerste ronde van de speeltoestellen) - Uitvoeren van drie onderhoudsrondes aan de speeltoestellen - Uitvoeren van één onderhoudsronde aan de sporttoestellen (deze ronde valt samen met de eerste ronde van de speeltoestellen) - Uitvoeren van opleveringsinspecties van nieuw geplaatste toestellen - Ad-hoc werkzaamheden aan speel- en sporttoestellen zie aanbestedingsdocument.
Interne Kennung: 875317
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50870000 Reparatur und Wartung von Spielplatzeinrichtungen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Perceel 1
Beschreibung: Het betreft één opdracht.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De overeenkomst kan na afloop van de vaste looptijd, verlengd worden.