2. Verfahren
Verfahren
Titel: Uherskohradišťská nemocnice a.s. – Rekonstrukce objektu č. 11
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je provedení stavebních prací, konkrétně kompletní zhotovení stavby dle v souladu s projektovou dokumentací pro provedení stavby v areálu Uherskohradišťské nemocnice na adrese J. E. Purkyně 365, 686 68 Uherské Hradiště, dále zhotovení dokladové části dokumentace skutečného provedení stavby, geodetické zaměření a následná péče o náhradní výsadbu.
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45215140 Bau von Krankenhauseinrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45215100 Bauarbeiten für Gebäude im Gesundheitswesen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Uherskohradišťská nemocnice – rekonstrukce objektu č. 11
Interne Kennung: VZ/2025/6/140/04