2. Verfahren
Verfahren
Titel: Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów na terenie KCGO – dostawa sprzętu do wyposażenia PSZOK-a IP.271.78.2025
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa DWÓCH SAMOCHODÓW DOSTAWCZYCH w ramach Projektu pn.: Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów na terenie KCGO" : dwa samochody dostawcze wielofunkcyjne DMC 3,5 t: samochód dostawczy z zabudową kontenerową i windą samochód dostawczy z wywrotem trójstronnym
Interne Kennung: Dostawa samochodów dostawczych wielofunkcyjnych
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34100000 Kraftfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34136000 Lieferwagen, 34136000 Lieferwagen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest d ostawa DWÓCH samochodów dostawczych wielofunkcyjnych z czego jeden z zabudową kontenerową drugi z trójstronnym wywrotem, o następujących parametrach: Samochody Fabrycznie nowe, rok produkcji 2025 Silnik wysokoprężny, turbodoładowany, moc maksymalna min. 149 km Pojemność silnika: min. 1990 cm3 Moment obrotowy: min. 350 nm Norma emisji spalin: min Euro Stage VI Podwozie z pojedynczą kabiną Liczba drzwi: 2 Ładowność (po uwzględnieniu wagi kierowcy 75 kg): min 1530 kg Maksymalna masa całkowita pojazdu: 3500 kg Liczba miejsc siedzących: 3 Napęd na przednie koła Liczba biegów do przodu: 6 Pojemność zbiornika paliwa min. 80 litrów Pojemność zbiornika AdBlue min. 20 litrów Światła przeciwmgłowe Opcja do zabudowy: konektor w słupku B System utrzymania pasa ruchu Regulator prędkości z ogranicznikiem Światła obrysowe boczne System monitorowania ciśnienia w oponach Lusterka zewnętrzne o przedłużonych ramionach Lusterko wewnętrzne "Wide View" Stalowa dolna osłona silnika Koło zapasowe pełnowymiarowe System rozpoznawania znaków drogowych Czujnik parkowania tylne Centralny zamek Światła mijania oraz do jazdy dziennej LED Czujnik deszczu i zmierzchu System ostrzegania o zmęczeniu kierowcy Poduszka powietrzna kierowcy System hamowania awaryjnego Kryterium homologacyjne EMRD3 System ABS Ładowarka bezprzewodowa do smartfona System multimedialny z bezprzewodową replikacją smartfona Lusterko wsteczne środkowe Zamykany schowek na desce rozdzielczej Oświetlenie kabiny Lusterka boczne sterowane elektrycznie, podgrzewane, składane manualnie Wyłożenie przegrody od strony kabiny wykładziną Schowek pasażera wysuwany Wskaźniki kierowcy analogowe z wyświetlaczem min. 3,5" TFT monochromatycznym Gniazdo 12V w kabinie Szyby przednie sterowane elektrycznie z włącznikiem impulsowym Regulacja wysokości pasa bezpieczeństwa Fotel kierowcy z podłokietnikiem i reg. odcinka lędźwiowego Kierownica z regulacją w dwóch płaszczyznach Kanapa 2-miescowa "mobilne biuro" ze schowkiem Klimatyzacja sterowana min. manualnie Kluczyk składany Przegroda stalowa z oknem Koła min. 16" Ogumienie standardowe przednie/tylne: 205/75 DODATKOWE WYMAGANIA Dokumenty niezbędne do rejestracji samochodów Odbiór przez UDT urządzeń: WINDA, WYWROT Autoryzowany serwis w promieniu do 30 km Przeglądy windy zgodnie warunkami gwarancji Dostawa do Karkonoskiego Centrum Gospodarki Odpadami w Ścięgnach – Kostrzycy. Szkolenie 3 wytypowanych pracowników przed odbiorem samochodów poświadczone certyfikatem dostawcy Trwałe oznaczenie promocyjne zgodnie „Podręcznikiem wnioskodawcy i beneficjenta Funduszy Europejskich na lata 2021-2027” w wielkości uzgodnionej z zamawiającymOstateczna treść do uzgodnienia na roboczo z zamawiającym ZABUDOWA KONTENEROWA DO SAMOCHODU I Wymiary wewnętrzne: Długość min. 4200 mm Szerokość min. 2200 mm Wysokość min. 2200 mm Ściany boczne wykonane w technologii: laminat /pianka XPS/laminat Wykończenia zewnętrzne dolne i górne wykonane z profili aluminiowych Ościeżnica tylna – aluminiowa Klapa tylna na siłownikach gazowych domykająca windę Podłoga pokryta sklejką antypoślizgową min. 15 mm Nadkola tworzywowe Oświetlenie wewnętrzne kontenera min. 2 listwy LED Oświetlenie LED zgodne z przepisami prawa o ruchu drogowym, tylne górne światła obrysowe Listwa do mocowania ładunku min. 1 rząd + drążek Dach panel sandwich o grubości min. 25mm Min. 10 uchwytów do mocowania ładunku Lampki obrysowe czerwone z tyłu pojazdu Lampki obrysowe białe z przodu pojazdu Rama pośrednia wykonana z lekkich profili aluminiowych skręcanych Listwy boczne p/najazdowe Drzwi boczne Spojler dachowy z owiewkami bocznymi Przedłużenie ramy głównej Poduszki pneumatyczne z kompresorem Winda, platforma min. 1450 mm, sterowanie skrzynka + pilot na kablu wewnątrz kontenera, udźwig min. 750 kg Listwy odbojowe wewnątrz min. 1 rząd Hak holowniczy z homologacją Grafika zewnętrzna po obu stronach kontenera, w wielkości uzgodnionej z zamawiającym. Ostateczna treść do uzgodnienia na roboczo z zamawiającym. WYWROT TRÓJSTRONNY DO SAMOCHODU II Wymiary wewnętrzne: Długość min. 3900 mm Szerokość min. 2040 mm Wysokość min. 1350 mm Wywrotka trójstronna , burty aluminiowe wysokość min. 400 mm Podłoga aluminiowa Oświetlenie zgodne z wymogami prawa o ruchu drogowym boczne światła obrysowe Stalowa osłona kabiny kierowcy Tylne słupki umożliwiające uchylanie burty tylnej Siłownik Penta 5 lub 6 stopniowy Pompa SPX Sygnalizator dźwiękowy przy podnoszeniu platformy Sterowanie pilotem magnetycznym na przewodzie spiralnym dł. min. 2m mocowane w kabinie Stelaż aluminiowy do wysokości kabiny kierowcy Boki i tył podwyższenia ażurowe, otwierane Dach przykryty plandeką zamkniętą gumowymi ekspanderami Nadkola plastikowe z fartuchem p/błotnym Grafika zewnętrzna po obu stronach burt i stelaża, w wielkości uzgodnionej z zamawiającym. Ostateczna treść do uzgodnienia na roboczo z zamawiającym.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34136000 Lieferwagen, 34142000 Kranwagen und Muldenkipper