2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu medycznego: ultradźwiękowy aspirator tkanek do Wojskowego Instytutu Medycznego - PIB
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego: ultradźwiękowy aspirator tkanek do Wojskowego Instytutu Medycznego - PIB. 2. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych. 3. Zamówienie nie zostało podzielone na pakiety. 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do swz. 5. Wykonawca jest zobowiązany do zrealizowania zamówienia na zasadach i warunkach określonych w projekcie umowy stanowiącym załącznik nr 5 do swz. 6. Zamawiający informuje, że zgodnie z art. 257 ustawy Pzp przewiduje możliwość unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostaną mu przyznane.
Interne Kennung: P412/2026/SZ/WIM/MON/MZ - 102/ZP/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33162000 OP-Ausrüstung und OP-Instrumente
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Ultradźwiękowy aspirator tkanek
Beschreibung: Ultradźwiękowy aspirator tkanek – 1 kpl. - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do swz