See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vaste datacommunicatie verbindingen
Beschreibung: Het doel van deze aanbesteding is te komen tot een Overeenkomst met één Opdrachtnemer voor het leveren van de vaste datacommunicatieverbindingen, conform de door het Waterschap opgestelde profielmatrix ten behoeve van drieëntwintig (23) locaties (rioolwaterzuiveringsinstallaties, gemalen, werkplaatsen enz.) van het Waterschap. De genoemde aantallen zijn een reële schatting en stellen Inschrijvers in staat om op gelijke basis te calculeren. Aan de genoemde aantallen kunnen geen rechten worden ontleend. De Opdracht wordt gegund aan de Inschrijver die de Inschrijving met de beste prijs-kwaliteitsverhouding heeft uitgebracht.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64200000 Fernmeldedienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 64215000 Internet-Telefondienste
5. Los
Los: LOT-0000
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 64200000 Servicios de telecomunicaciones
Clasificación adicional (cpv): 64215000 Servicios telefónicos PI
5. Lote
Lote: LOT-0000