See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZP 22/26 Dostawa sprzętu anestezjologicznego jednorazowego użytku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu anestezjologicznego jednorazowego użytku, o asortymencie i w ilościach określonych w Formularzu Cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ, z podziałem na 82 pakiety asortymentowe
Vorherige Bekanntmachung: 223802-2026
Interne Kennung: ZP 22/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33171100 Anästhesieinstrumente
5. Los
Los: LOT-0003
Titel: ZP 22/26 Pakiet 3
Beschreibung: Zestaw do cewnikowania żył centralnych metodą Seldingera z cewnikiem czterokanałowym co najmniej 8 Fr, szt. 50
Interne Kennung: ZP 22/26 Pakiet 3
Los: LOT-0013
Titel: ZP 22/26 Pakiet 13
Beschreibung: 1 Filtry oddechowe mechaniczne, szt. 8 000 2 Filtry oddechowe mechaniczne do użycia w czasie znieczulenia ogólnego i/lub wentylacji workiem samorozprężalnym, szt. 700 3 Łącznik harmonijkowy z "kominkiem" do układu oddechowego, szt. 5 000
Interne Kennung: ZP 22/26 Pakiet 13
Los: LOT-0015
Titel: ZP 22/26 Pakiet 15
Beschreibung: Rurka intubacyjna z mankietem o kształcie baryłkowatym, szt. 2 500
Interne Kennung: ZP 22/26 Pakiet 15
Los: LOT-0016
Titel: ZP 22/26 Pakiet 16
Beschreibung: Rurki intubacyjne zbrojone z mankietem niskociśnieniowym szt. 40
Interne Kennung: ZP 22/26 Pakiet 16
Los: LOT-0017
Titel: ZP 22/26 Pakiet 17
Beschreibung: Rurki tracheostomijne dla dorosłych szt. 300
Interne Kennung: ZP 22/26 Pakiet 17
Los: LOT-0027
Titel: ZP 22/26 Pakiet 27
Beschreibung: 1 Zgłębnik do długotrwałego żywienia enteralnego szt. 50 2 Zgłębnik dwuportowy szt. 250
Interne Kennung: ZP 22/26 Pakiet 27
Los: LOT-0028
Titel: ZP 22/26 Pakiet 28
Beschreibung: 1 Bezigłowy zamknięty system używany do centralnych dostępów naczyniowych do hemodializy szt. 300 2 System 6 łączników bezigłowych szt. 2 000
Interne Kennung: ZP 22/26 Pakiet 28
Los: LOT-0030
Titel: ZP 22/26 Pakiet 30
Beschreibung: Zestaw do przezskórnej tracheotomii metodą Ciaglii, szt. 75
Interne Kennung: ZP 22/26 Pakiet 30
Los: LOT-0031
Titel: ZP 22/26 Pakiet 31
Beschreibung: Bezpieczny zestaw do punkcji opłucnej i otrzewnej z bezpieczną igłą Veressa ze wskaźnikiem położenia igły. szt. 500
Interne Kennung: ZP 22/26 Pakiet 31
Los: LOT-0032
Titel: ZP 22/26 Pakiet 32
Beschreibung: Dren z trokarem tępym do drenażu klatki piersiowej, szt. 200
Interne Kennung: ZP 22/26 Pakiet 32
Los: LOT-0034
Titel: ZP 22/26 Pakiet 34
Beschreibung: Kompletny zestaw do wykonywania przezskórnej endoskopowej gastrostomii żywieniowej techniką "pull" (PEG). szt. 50
Interne Kennung: ZP 22/26 Pakiet 34
Los: LOT-0040
Titel: ZP 22/26 Pakiet 40
Beschreibung: Dreny do odsysania z doklejonymi elastycznymi końcówkami typu żeńskiego szt. 1 500
Interne Kennung: ZP 22/26 Pakiet 40
Los: LOT-0041
Titel: ZP 22/26 Pakiet 41
Beschreibung: Dren do odsysania z łącznikiem schodkowym do cewnika, szt. 3 000
Interne Kennung: ZP 22/26 Pakiet 41
Los: LOT-0045
Titel: ZP 22/26 Pakiet 45
Beschreibung: Prowadnica do intubacji dla dorosłych, szt. 80
Interne Kennung: ZP 22/26 Pakiet 45
Los: LOT-0051
Titel: ZP 22/26 Pakiet 51
Beschreibung: 1 Worek ileostomijny otwarty, przezroczysty z przylepcem do docinania nożyczkami. szt. 50 2 Płytka wypukła rozmiar 57/13-35mm szt. 20 3 Płytka wypukła rozmiar 70/13-48mm szt. 20 4 Płytka stomijna z elastycznym, akordeonowym pierścieniem zatrzaskowym o średnicy 57mm, szt. 20 5 Płytka stomijna z elastycznym, akordeonowym pierścieniem zatrzaskowym o średnicy 70mm, szt. 20 6 Płytka stomijna plastyczna o średnicy 45, szt. 20 7 Worek urostomijny dopinany do płytki z pierścieniem 45, szt. 20 8 Worek ileostomijny otwarty, przezroczysty w rozmiarze 45mm, szt. 20 9 Worek ileostomijny otwarty, przezroczysty w rozmiarze 57mm, szt. 20 10 Worek ileostomijny otwarty, przezroczysty w rozmiarze 70mm, szt. 20 11 Spray medyczny do usuwania przylepca, nieszczypiący szt. 15 12 Pasta uszczelniająca, posiada właściwości ochronne. szt. 4 13 pianka do pielęgnacji i ochrony skóry wokół stomii i ran szt. 4
Interne Kennung: ZP 22/26 Pakiet 51
Los: LOT-0061
Titel: ZP 22/26 Pakiet 61
Beschreibung: 1 Pułapka wodna linii próbkującej CO2 kompatybilna z modułem CO2 systemów monitorujących Shenzen Mindray PM-6000 i BeneView T8 szt. 400 2 Linia próbkująca CO2 z końcówką typu Luer, szt. 400
Interne Kennung: ZP 22/26 Pakiet 61
Los: LOT-0069
Titel: ZP 22/26 Pakiet 69
Beschreibung: Jednopacjentowy czujnik SpO2 kompatybilny z monitorem Mindray BeneView T8 oraz CARESCAPE B650 I CARESCAPE B450 szt. 200
Interne Kennung: ZP 22/26 Pakiet 69
Los: LOT-0070
Titel: ZP 22/26 Pakiet 70
Beschreibung: Jednopacjentowy czujnik temperatury rektalny bądź enteralny kompatybilny z monitorem Mindray BeneView T8 oraz CARESCAPE B650 I CARESCAPE B450. szt. 100
Interne Kennung: ZP 22/26 Pakiet 70
Los: LOT-0071
Titel: ZP 22/26 Pakiet 71
Beschreibung: Jednopacjentowy mankiet 1-żyłowy kompatybilny z monitorem Mindray BeneView T8 oraz CARESCAPE B650 I CARESCAPE B450 szt. 30
Interne Kennung: ZP 22/26 Pakiet 71
Los: LOT-0072
Titel: ZP 22/26 Pakiet 72
Beschreibung: Jednopacjentowy przewód do EKG kompatybilny z monitorem Mindray BeneView T8 oraz CARESCAPE B650 I CARESCAPE B450 szt. 20
Interne Kennung: ZP 22/26 Pakiet 72
Los: LOT-0080
Titel: ZP 22/26 Pakiet 80
Beschreibung: Cewnik Foleya z czujnikiem temperatury wew. (pęcherza moczowego), szt. 100
Interne Kennung: ZP 22/26 Pakiet 80
Los: LOT-0081
Titel: ZP 22/26 Pakiet 81
Beschreibung: Rurka tracheostomijna (bez mankietu),szt. 30
Interne Kennung: ZP 22/26 Pakiet 81
Los: LOT-0082
Titel: ZP 22/26 Pakiet 82
Beschreibung: Cewnik tlenowy z zagiętymi końcówkami, linią do monitorowania CO2, filtrem, dren 2,1m,dorośli. szt. 120
Interne Kennung: ZP 22/26 Pakiet 82