573932-2026 - Ergebnis
Tschechien – Reinigungsdienste – Zajištění úklidových služeb 2026 - 2030
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZajištění úklidových služeb 2026 - 2030
BeschreibungCelá zakázka na úklidové služby je rozdělena celkem na 6 částí v nadlimitním režimu. Části zakázky 1, 2 a 3 budou soutěženy v nadlimitním režimu. Části zakázky 4, 5 a 6 budou v souladu s § 18 odst. 3 Zákona soutěženy postupem odpovídajícím veřejné zakázce malého rozsahu, a to v samostatném řízení uveřejněném na profilu zadavatele.
Interne KennungZajištění úklidových služeb
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
LosLOT-0001
TitelČást 1 – Hroznová, Brno
BeschreibungPředmětem této veřejné zakázky je zajištění úklidových služeb v areálu ÚKZÚZ, Hroznová 63/2, 603 00 Brno
Interne KennungČást 1 - Hroznová, Brno
LosLOT-0003
TitelČást 3 - Za Opravnou, Praha - Motol
BeschreibungPředmětem této veřejné zakázky je zajištění úklidových služeb v objektu ÚKZÚZ, Za Opravnou 4/4, 150 00 Praha – Motol
Interne KennungČást 3-Praha-Motol
LosLOT-0002
TitelČást 2 - Zemědělská 1a, Brno
BeschreibungPředmětem této veřejné zakázky je zajištění úklidových služeb v objektu ÚKZÚZ, Zemědělská 1a, 613 00 Brno
Interne KennungČást 2-Zemědělská 1a,Brno