See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: QOP25-3671 - Raamovereenkomst voor autodeelplatformen voor de leden van de vzw Associatie KU Leuven, Z.org KU Leuven vzw, Prins Leopold Instituut voor Tropische Geneeskunde, Flanders Make vzw, STUK Kunstencentrum vzw en UZ Leuven
Beschreibung: QOP25-3671 - Raamovereenkomst voor autodeelplatformen voor de leden van de vzw Associatie KU Leuven, Z.org KU Leuven vzw, Prins Leopold Instituut voor Tropische Geneeskunde, Flanders Make vzw, STUK Kunstencentrum vzw en UZ Leuven
Interne Kennung: QOP25-3671
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Alle voertuigtypes
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: 100% elektrische voertuigen
Interne Kennung: 2