2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opracowanie pełno-branżowej dokumentacji projektowej budowlanej i wykonawczej wraz z uzyskaniem 2 odrębnych decyzji umożliwiających realizację zadania dla budowy drogi pieszo - rowerowej wraz z wielopoziomowym parkingiem w ciągu ul. Tabaki w Swarzędzu.
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia są usługi polegające na opracowaniu pełnobranżowej dokumentacji projektowej budowlanej i wykonawczej wraz z uzyskaniem 2 odrębnych decyzji umożliwiających realizację zadania dla budowy drogi pieszo - rowerowej wraz z wielopoziomowym parkingiem w ciągu ul. Tabaki w Swarzędzu. Szczegółowy zakres zamówienia został określony w Załączniku nr 9 do SWZ. Pozostałe warunki dotyczące realizacji zamówienia określone zostały w projektowanych postanowieniach umowy – Załącznik nr 10.
Vorherige Bekanntmachung: 476981-2026
Interne Kennung: WRPZP.271-31/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Pełen opis wymagań, sposób komunikacji, sposób składania i otwarcia ofert oraz wszelkie niezbędne informacje zawarto w Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ).
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71240000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie planungsbezogene Leistungen, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0001