2. Verfahren
Verfahren
Titel: Accountantsdiensten
Beschreibung: De opdracht bestaat uit twee onderdelen: Jaarrekening en Natuurlijke adviesfunctie, gerelateerd aan de certificerende functie en activiteiten. In de aanbestedingsleidraad volgt een algemene beschrijving van deze onderdelen. Bij het definiëren van de opdracht is op hoofdlijnen beschreven wat opdrachtgever verwacht. Zie aanbestedingsdocumenten
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79211000 Buchhaltung
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De opdracht bestaat uit twee onderdelen: Jaarrekening en Natuurlijke adviesfunctie, gerelateerd aan de certificerende functie en activiteiten. In de aanbestedingsleidraad volgt een algemene beschrijving van deze onderdelen. Bij het definiëren van de opdracht is op hoofdlijnen beschreven wat opdrachtgever verwacht.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Optiejaren: drie (3) maal twaalf (12) maanden.