2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa mebli na potrzeby jednostek ZDS
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa mebli na potrzeby jednostek Zespołu Domów Studenckich Politechniki Warszawskiej. 2. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych; oferty mogą obejmować całość lub część zamówienia. Maksymalna ilość części, na jaką Wykonawca może złożyć ofertę - 2. 1) Część 1 – Zakup i dostawa łóżek dla jednostek Zespołu Domów Studenckich Politechniki Warszawskiej; 2) Część 2 – Zakup i dostawa materacy dla jednostek Zespołu Domów Studenckich Politechniki Warszawskiej. 3. 3.5 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (SOPZ) znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ oraz w załącznikach nr 1A,1B do SWZ stanowiących Formularze asortymentowo-cenowe odpowiednio do części 1, 2 zamówienia. 4. Pozostałe warunki zamówienia zawarte zostały w projektowanych postanowieniach umowy (PPU), które stanowią załącznik 2 do SWZ. 5. Wykonawca udzieli gwarancji na przedmiot umowy na minimalny okres 24 miesięcy od daty podpisania protokołu odbioru.
Interne Kennung: ZP.D.MP.16.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Wykonawca składa wraz z ofertą następujące podmiotowe środki dowodowe: 1) Oświadczenie, stanowiące potwierdzenie, że Wykonawca nie podlega wykluczeniu oraz spełnia warunki określone w SWZ. Oświadczenie składa się na formularzu jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia, sporządzonym zgodnie ze wzorem standardowego formularza określonego w rozporządzeniu wykonawczym Komisji (UE) 2016/7 z dnia 5 stycznia 2016 r. ustanawiającym standardowy formularz jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia, zwanego dalej Jednolitym Europejskim Dokumentem Zamówienia lub „JEDZ”. JEDZ przygotowany wstępnie przez Zamawiającego dla niniejszego postępowania stanowi Załącznik nr 1 do Formularza oferty; 2) Oświadczenie składane na podstawie art. 5k ust. 1 rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie oraz art. 7 ust. 1 Ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego, stanowiące Załącznik nr 1a do Formularza Oferty. 2. Zamawiający przed wyborem najkorzystniejszej oferty wezwie Wykonawcę, którego oferta została najwyżej oceniona do złożenia w wyznaczonym terminie nie krótszym niż 10 dni podmiotowych środków dowodowych, potwierdzających brak podstaw wykluczenia wykonawcy z udziału w postępowaniu, aktualnych na dzień złożenia: 1) informacji z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie: art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy Pzp i art. 108 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp, dotyczącej orzeczenia zakazu ubiegania się o zamówienie publiczne tytułem środka karnego, sporządzonej nie wcześniej niż 6 miesięcy przed jej złożeniem; 2) oświadczenia Wykonawcy, w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp, o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów, z innym Wykonawcą, który złożył odrębną ofertę, ofertę częściową, albo oświadczenia o przynależności do tej samej grupy kapitałowej wraz z dokumentami lub informacjami potwierdzającymi przygotowanie oferty, oferty częściowej niezależnie od innego Wykonawcy należącego do tej samej grupy kapitałowej. Zamawiający zaleca sporządzenie oświadczenia zgodnie ze wzorem stanowiącym Załącznik nr 5 do Formularza oferty; 3) odpisu lub informacji z Krajowego Rejestru Sądowego lub z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, w zakresie art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp, sporządzonych nie wcześniej niż 3 miesiące przed jej złożeniem, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru lub ewidencji; 4) Oświadczenie wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp (JEDZ), w zakresie podstaw wykluczenia z postępowania wskazanych przez zamawiającego, o których mowa w art. 108 ust. 1 pkt 3-6 zaleca się sporządzenie oświadczenia zgodnie ze wzorem stanowiącym Załącznik nr 4 do Formularza oferty; 5) dokumentów potwierdzających, że wykonawca jest ubezpieczony od odpowiedzialności cywilnej w zakresie prowadzonej działalności związanej z przedmiotem zamówienia ze wskazaniem sumy gwarancyjnej tego ubezpieczenia na sumę gwarancyjną określoną w rozdziale V pkt 5.1.3 SWZ. 6) wykazu dostaw wykonanych, a w przypadku świadczeń powtarzających się lub ciągłych również wykonywanych, w okresie ostatnich 3 lat, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, wraz z podaniem ich wartości, przedmiotu, dat wykonania i podmiotów, na rzecz których dostaw zostały wykonane lub są wykonywane, oraz załączeniem dowodów określających, czy te dostawy zostały wykonane lub są wykonywane należycie, przy czym dowodami, o których mowa, są referencje bądź inne dokumenty sporządzone przez podmiot, na rzecz którego dostawy zostały wykonane, a w przypadku świadczeń powtarzających się lub ciągłych są wykonywane, a jeżeli wykonawca z przyczyn niezależnych od niego nie jest w stanie uzyskać tych dokumentów – oświadczenie wykonawcy; w przypadku świadczeń powtarzających się lub ciągłych nadal wykonywanych referencje bądź inne dokumenty potwierdzające ich należyte wykonywanie powinny być wystawione w okresie ostatnich 3 miesięcy - załącznik nr 6 do formularza oferty; na potwierdzenie spełnienia warunku określonego w rozdziale V pkt. 5.1. ppkt. 4) a SWZ. 3. Ponadto do Oferty należy załączyć: 1) Formularz oferty, stanowiący Załącznik nr 3 do SWZ; 2) Wypełniony i podpisany Formularz asortymentowo-cenowy – odpowiednio do części na którą składana jest oferta. Część 1 - Załącznik nr 1A do SWZ, Część 2 – Załącznik 1B do SWZ; 3) Pełnomocnictwo upoważniające do złożenia oferty, o ile ofertę składa pełnomocnik; 6) (jeżeli dotyczy) – Oświadczenie wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia - stanowiące Załącznik nr 2 do Formularza oferty. 7) (jeżeli dotyczy) - Pełnomocnictwo dla pełnomocnika do reprezentowania w postępowaniu Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia - dotyczy ofert składanych przez Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia; 8) (jeżeli dotyczy) - Zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby stanowiące Załącznik nr 3 do Formularza oferty. 9) (jeżeli dotyczy) Europejski Dokument Zamówienia (JEDZ) dotyczący podmiotów udostępniających zasoby, w zakresie wskazanym w Części II Sekcji C formularza JEDZ (Informacje na temat polegania na zdolności innych podmiotów) 4. Wymagania dotyczące wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielnie zamówienia określono w rozdziale V pkt. 5.2 SWZ.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39000000 Möbel (einschließlich Büromöbel), Zubehör, Haushaltsgeräte (ausgenommen Beleuchtung) und Reinigungsmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39143110 Betten und Bettzeug sowie Spezialheimtextilien, 39143112 Matratzen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 – Zakup i dostawa łóżek dla jednostek Zespołu Domów Studenckich Politechniki Warszawskiej
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa łóżek dla jednostek Zespołu Domów Studenckich Politechniki Warszawskiej. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (SOPZ) znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ oraz w załączniku nr 1A do SWZ stanowiący Formularz asortymentowo-cenowy. 3. Pozostałe warunki zamówienia zawarte zostały w projektowanych postanowieniach umowy (PPU), które stanowią załącznik 2 do SWZ. 4. Wykonawca udzieli gwarancji na przedmiot umowy na minimalny okres 24 miesięcy od daty podpisania protokołu odbioru.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39143110 Betten und Bettzeug sowie Spezialheimtextilien
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 – Zakup i dostawa materacy dla jednostek Zespołu Domów Studenckich Politechniki Warszawskiej
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa materacy dla jednostek Zespołu Domów Studenckich Politechniki Warszawskiej. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (SOPZ) znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ oraz w załączniku nr 1B do SWZ stanowiący Formularz asortymentowo-cenowy. 3. Pozostałe warunki zamówienia zawarte zostały w projektowanych postanowieniach umowy (PPU), które stanowią załącznik 2 do SWZ. 4. Wykonawca udzieli gwarancji na przedmiot umowy na minimalny okres 24 miesięcy od daty podpisania protokołu odbioru.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39143112 Matratzen