2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa zespołów podajników taśmowych wraz z układem zasilania i sterowania dla Południowego Koncernu Węglowego S.A.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu Zamówienia został określony w załączniku nr 5 do SWZ.
Interne Kennung: PZP/BWI/00266/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: nie dotyczy
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42417300 Fördervorrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1 - Dostawa zespołu podajników taśmowych wraz z układem zasilania i sterowania dla Południowego Koncernu Węglowego S.A. - ZG Sobieski
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu Zamówienia został określony w załączniku nr 5 do SWZ
Interne Kennung: PZP/BWI/00266/2026 Cz.1
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2 - Dostawa zespołu podajników taśmowych wraz z układem zasilania i sterowania dla Południowego Koncernu Węglowego S.A. - ZG Janina
Interne Kennung: PZP/BWI/00266/2026 Cz.2
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3 - Dostawa zespołu podajników taśmowych wraz z układem zasilania i sterowania dla Południowego Koncernu Węglowego S.A. - ZG Brzeszcze
Interne Kennung: PZP/BWI/00266/2026 Cz.3