573980-2026 - Wettbewerb
Slowakei – Sicherheitskameras – Vytvorenie centrálnej dátovej platformy a trvalý monitoring kvality ovzdušia, analýzy dopravy, parkovania a bezpečnosti
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vytvorenie centrálnej dátovej platformy a trvalý monitoring kvality ovzdušia, analýzy dopravy, parkovania a bezpečnosti
Beschreibung: Predmetom plánovanej zákazky je: a) dodávka a inštalácia centrálnej dátovej platformy pre integráciu a vizualizáciu údajov pre podporu rozhodovania a plánovania ako aj poskytovanie údajov pre verejnosť a vo forme otvorených údajov do centrálneho analytického systému MIRRI, b) dodávka a inštalácia zariadení na trvalý monitoring kvality ovzdušia, c) dodávka a inštalácia zariadení na trvalú analýzu dopravy v rámci mesta s poskytovaním informácií o množstve a kategórii vozidiel prechádzajúcich a zostávajúcich v katastri mesta, d) dodávka a inštalácia zariadení na zabezpečenie trvalého snímania a vyhodnocovania voľných parkovacích miest v rámci mesta, e) dodávka a inštalácia zariadení na zavedenie automatizovaného systému detekcie podozrivých aktivít. Podrobný opis zákazky je uvedený v Súťažných podkladoch.
Interne Kennung: 2026/MBS/03
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35125300 Sicherheitskameras
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48820000 Server, 35125100 Sensoren, 38120000 Meteorologische Instrumente, 48461000 Analyse- oder Wissenschaftssoftwarepaket, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001