See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa materiałów opatrunkowych dla SPZOZ w Sanoku
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest : zakup o charakterze sukcesywnym materiałów opatrunkowych oraz wyrobów medycznych –wraz z jego dostarczeniem na koszt i ryzyko Wykonawcy do Magazynu Apteki SPZOZ w Sanoku, ul. 800-lecia 26, z podziałem zamawianego asortymentu na poszczególne pakiety, Wspólny słownik zamówień: CPV – 33.14.11.10-4 - opatrunki CPV – 33.14.00.00-3 - materiały medyczne Zaoferowane wyroby muszą być dopuszczone do obrotu lub używania zgodnie z obowiązującymi przepisami. 2. Szczegółowy opis, zakres i wielkość przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zostały zawarte w formularzu cenowym przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz wzorze umowy załącznik nr 4 do SWZ stanowiącym integralną część SWZ. 3. Podane w formularzu cenowym ilości są wartościami szacunkowymi/prognozowanymi, które w trakcie obowiązywania umowy mogą ulec zmniejszeniu w zależności od aktualnych potrzeb Zamawiającego. Zamawiający w okresie obowiązywania umowy gwarantuje zamówienia na poziomie minimum 25% wartości zawartej umowy. 4. Wykonawca zaoferuje 60 dniowy termin płatności od daty wystawienia prawidłowej faktury VAT oraz zaoferuje okres niezmienności cen przez okres obowiązywania umowy. 5. Jeżeli Wykonawca stwierdzi, że w treści SWZ (w tym w załącznikach), w zakresie dotyczącym opisu przedmiotu zamówienia, jest mowa o znaku towarowym, patencie lub pochodzeniu, źródle lub szczegól-nym procesie charakteryzującym konkretny produkt przyjmuje się, że wskazaniu takiemu towarzyszy wy-raz: „lub równoważne”. Za asortyment równoważny Zamawiający uzna ten, który posiada te same lub lepsze od opisanych w SWZ parametry techniczne i jakościowe, a jego zastosowanie nie wpłynie w nega-tywny sposób na prawidłowe funkcjonowanie/użycie asortymentu zgodnie z jego przeznaczeniem. Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne opisywanym przez Zamawiającego, jest ob-owiązany wykazać, że oferowane przez niego dostawy spełniają wymagania określone przez Zamawiają-cego oraz nie spowodują poniesienia dodatkowych kosztów z tytułu ich użycia. W każdym przypadku użycia w opisie przedmiotu zamówienia norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 oraz ust. 3 ustawy Pzp, Wykonawca powinien przyjąć, że odniesieniu takiemu towarzyszą wyrazy „lub równoważ-ne”.
Interne Kennung: SPZOZ/PN/11/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141110 Verbandsmaterial
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: dostawa o charakterze sukcesywnym materiałów opatrunkowych ,
Beschreibung: dostawa o charakterze sukcesywnym materiałów opatrunkowych , Szczegółowy opis, zakres i wielkość przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zostały zawarte w formularzu przedmiotu zamówienia cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz wzorze umowy załącznik nr 4 do SWZ stanowiącym integralną część SWZ.
Interne Kennung: pakiet nr 1
Los: LOT-0002
Titel: dostawa o charakterze sukcesywnym opatrunków- specjalistycznych I ,
Beschreibung: dostawa o charakterze sukcesywnym opatrunków- specjalistycznych I , Szczegółowy opis, zakres i wielkość przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zostały zawarte w formularzu przedmiotu zamówienia cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz wzorze umowy załącznik nr 4 do SWZ stanowiącym integralną część SWZ.
Interne Kennung: pakiet nr 2
Los: LOT-0003
Titel: dostawa o charakterze sukcesywnym opasek gipsowych oraz podkładów pod gips,
Beschreibung: dostawa o charakterze sukcesywnym opasek gipsowych oraz podkładów pod gips, Szczegółowy opis, zakres i wielkość przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zostały zawarte w formularzu przedmiotu zamówienia cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz wzorze umowy załącznik nr 4 do SWZ stanowiącym integralną część SWZ.
Interne Kennung: pakiet nr 3
Los: LOT-0004
Titel: dostawa o charakterze sukcesywnym kompresów włókninowych i gazowych niejałowych
Beschreibung: dostawa o charakterze sukcesywnym kompresów włókninowych i gazowych niejałowych Szczegółowy opis, zakres i wielkość przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zostały zawarte w formularzu przedmiotu zamówienia cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz wzorze umowy załącznik nr 4 do SWZ stanowiącym integralną część SWZ.
Interne Kennung: pakiet nr 4
Los: LOT-0005
Titel: dostawa o charakterze sukcesywnym spray z jonami srebra
Beschreibung: dostawa o charakterze sukcesywnym spray z jonami srebra Szczegółowy opis, zakres i wielkość przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zostały zawarte w formularzu przedmiotu zamówienia cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz wzorze umowy załącznik nr 4 do SWZ stanowiącym integralną część SWZ.
Interne Kennung: pakiet nr 5
Los: LOT-0006
Titel: dostawa o charakterze sukcesywnym opatrunków hemostatyczny
Beschreibung: dostawa o charakterze sukcesywnym opatrunków hemostatyczny Szczegółowy opis, zakres i wielkość przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zostały zawarte w formularzu przedmiotu zamówienia cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz wzorze umowy załącznik nr 4 do SWZ stanowiącym integralną część SWZ.
Interne Kennung: pakiet nr 6
Los: LOT-0007
Titel: dostawa o charakterze sukcesywnym setony, serwety z nitką RTG
Beschreibung: dostawa o charakterze sukcesywnym setony, serwety z nitką RTG Szczegółowy opis, zakres i wielkość przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zostały zawarte w formularzu przedmiotu zamówienia cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz wzorze umowy załącznik nr 4 do SWZ stanowiącym integralną część SWZ.
Interne Kennung: pakiet nr 7
Los: LOT-0008
Titel: dostawa o charakterze sukcesywnym serwet sterylnych
Beschreibung: dostawa o charakterze sukcesywnym serwet sterylnych Szczegółowy opis, zakres i wielkość przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zostały zawarte w formularzu przedmiotu zamówienia cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz wzorze umowy załącznik nr 4 do SWZ stanowiącym integralną część SWZ.
Interne Kennung: pakiet nr 8
Los: LOT-0009
Titel: dostawa o charakterze sukcesywnym kompresów gazowych z nitką RTG
Beschreibung: dostawa o charakterze sukcesywnym kompresów gazowych z nitką RTG Szczegółowy opis, zakres i wielkość przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zostały zawarte w formularzu przedmiotu zamówienia cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz wzorze umowy załącznik nr 4 do SWZ stanowiącym integralną część SWZ.
Interne Kennung: pakiet nr 9
Los: LOT-0010
Titel: dostawa o charakterze sukcesywnym opatrunku hydroaktywnego
Beschreibung: dostawa o charakterze sukcesywnym opatrunku hydroaktywnego Szczegółowy opis, zakres i wielkość przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zostały zawarte w formularzu przedmiotu zamówienia cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz wzorze umowy załącznik nr 4 do SWZ stanowiącym integralną część SWZ.
Interne Kennung: pakiet nr 10
Los: LOT-0011
Titel: dostawa o charakterze sukcesywnym opatrunku do mocowania cewników centralnych
Beschreibung: dostawa o charakterze sukcesywnym opatrunku do mocowania cewników centralnych Szczegółowy opis, zakres i wielkość przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zostały zawarte w formularzu przedmiotu zamówienia cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz wzorze umowy załącznik nr 4 do SWZ stanowiącym integralną część SWZ.
Interne Kennung: pakiet nr 11
Los: LOT-0012
Titel: dostawa o charakterze sukcesywnym tupfery, serwety z gazy
Beschreibung: dostawa o charakterze sukcesywnym tupfery, serwety z gazy Szczegółowy opis, zakres i wielkość przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zostały zawarte w formularzu przedmiotu zamówienia cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz wzorze umowy załącznik nr 4 do SWZ stanowiącym integralną część SWZ.
Interne Kennung: pakiet nr 12
Los: LOT-0013
Titel: dostawa o charakterze sukcesywnym opatrunków hydrożelowych
Beschreibung: dostawa o charakterze sukcesywnym opatrunków hydrożelowych Szczegółowy opis, zakres i wielkość przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zostały zawarte w formularzu przedmiotu zamówienia cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz wzorze umowy załącznik nr 4 do SWZ stanowiącym integralną część SWZ.
Interne Kennung: pakiet nr 13
Los: LOT-0014
Titel: dostawa o charakterze sukcesywnym opatrunków biologicznych
Beschreibung: dostawa o charakterze sukcesywnym opatrunków biologicznych Szczegółowy opis, zakres i wielkość przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zostały zawarte w formularzu przedmiotu zamówienia cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz wzorze umowy załącznik nr 4 do SWZ stanowiącym integralną część SWZ.
Interne Kennung: pakiet nr 14
Los: LOT-0015
Titel: dostawa o charakterze sukcesywnym opatrunków specjalistycznych II
Beschreibung: dostawa o charakterze sukcesywnym opatrunków specjalistycznych II Szczegółowy opis, zakres i wielkość przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zostały zawarte w formularzu przedmiotu zamówienia cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz wzorze umowy załącznik nr 4 do SWZ stanowiącym integralną część SWZ.
Interne Kennung: pakiet nr 15
Los: LOT-0016
Titel: dostawa o charakterze sukcesywnym opatrunku jałowego na ranę, plastrów
Beschreibung: dostawa o charakterze sukcesywnym opatrunku jałowego na ranę, plastrów Szczegółowy opis, zakres i wielkość przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zostały zawarte w formularzu przedmiotu zamówienia cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz wzorze umowy załącznik nr 4 do SWZ stanowiącym integralną część SWZ.
Interne Kennung: pakiet nr 16
Los: LOT-0017
Titel: dostawa o charakterze sukcesywnym kompresów neurochirurgicznych
Beschreibung: dostawa o charakterze sukcesywnym kompresów neurochirurgicznych Szczegółowy opis, zakres i wielkość przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zostały zawarte w formularzu przedmiotu zamówienia cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz wzorze umowy załącznik nr 4 do SWZ stanowiącym integralną część SWZ.
Interne Kennung: pakiet nr 17
Los: LOT-0018
Titel: dostawa o charakterze sukcesywnym opatrunków parafinowych
Beschreibung: dostawa o charakterze sukcesywnym opatrunków parafinowych Szczegółowy opis, zakres i wielkość przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zostały zawarte w formularzu przedmiotu zamówienia cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz wzorze umowy załącznik nr 4 do SWZ stanowiącym integralną część SWZ.
Interne Kennung: pakiet nr 18
Los: LOT-0019
Titel: dostawa o charakterze sukcesywnym paski testowe do glukometru
Beschreibung: dostawa o charakterze sukcesywnym paski testowe do glukometru Szczegółowy opis, zakres i wielkość przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zostały zawarte w formularzu przedmiotu zamówienia cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz wzorze umowy załącznik nr 4 do SWZ stanowiącym integralną część SWZ.
Interne Kennung: pakiet nr 19
Los: LOT-0020
Titel: dostawa o charakterze sukcesywnym kremu i płynu do ochrony skóry
Beschreibung: dostawa o charakterze sukcesywnym kremu i płynu do ochrony skóry Szczegółowy opis, zakres i wielkość przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zostały zawarte w formularzu przedmiotu zamówienia cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz wzorze umowy załącznik nr 4 do SWZ stanowiącym integralną część SWZ.
Interne Kennung: pakiet nr 20
Los: LOT-0021
Titel: dostawa o charakterze sukcesywnym opatrunków do leczenia ran z wysiękami
Beschreibung: dostawa o charakterze sukcesywnym opatrunków do leczenia ran z wysiękami Szczegółowy opis, zakres i wielkość przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zostały zawarte w formularzu przedmiotu zamówienia cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz wzorze umowy załącznik nr 4 do SWZ stanowiącym integralną część SWZ.
Interne Kennung: pakiet nr 21
Los: LOT-0022
Titel: dostawa o charakterze sukcesywnym spirytusu aptecznego, benzyny
Beschreibung: dostawa o charakterze sukcesywnym spirytusu aptecznego, benzyny Szczegółowy opis, zakres i wielkość przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zostały zawarte w formularzu przedmiotu zamówienia cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz wzorze umowy załącznik nr 4 do SWZ stanowiącym integralną część SWZ.
Interne Kennung: pakiet nr 22
Los: LOT-0023
Titel: dostawa o charakterze sukcesywnym gąbki żelatynowej
Beschreibung: dostawa o charakterze sukcesywnym gąbki żelatynowej Szczegółowy opis, zakres i wielkość przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zostały zawarte w formularzu przedmiotu zamówienia cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz wzorze umowy załącznik nr 4 do SWZ stanowiącym integralną część SWZ.
Interne Kennung: pakiet nr 23
Los: LOT-0024
Titel: dostawa o charakterze sukcesywnym sterylne opaski dziane i elastyczne i inne
Beschreibung: dostawa o charakterze sukcesywnym sterylne opaski dziane i elastyczne i inne Szczegółowy opis, zakres i wielkość przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zostały zawarte w formularzu przedmiotu zamówienia cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz wzorze umowy załącznik nr 4 do SWZ stanowiącym integralną część SWZ.
Interne Kennung: pakiet nr 24
Los: LOT-0025
Titel: dostawa o charakterze sukcesywnym kompresy tracheotomijne
Beschreibung: dostawa o charakterze sukcesywnym kompresy tracheotomijne Szczegółowy opis, zakres i wielkość przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zostały zawarte w formularzu przedmiotu zamówienia cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz wzorze umowy załącznik nr 4 do SWZ stanowiącym integralną część SWZ.
Interne Kennung: pakiet nr 25
Los: LOT-0026
Titel: dostawa o charakterze sukcesywnym zestawów do hamowania krwawień
Beschreibung: dostawa o charakterze sukcesywnym zestawów do hamowania krwawień Szczegółowy opis, zakres i wielkość przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zostały zawarte w formularzu przedmiotu zamówienia cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz wzorze umowy załącznik nr 4 do SWZ stanowiącym integralną część SWZ.
Interne Kennung: pakiet nr 26
Los: LOT-0027
Titel: dostawa o charakterze sukcesywnym przylepców do rurek intubacyjnych, opasek innych
Beschreibung: dostawa o charakterze sukcesywnym przylepców do rurek intubacyjnych, opasek innych Szczegółowy opis, zakres i wielkość przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zostały zawarte w formularzu przedmiotu zamówienia cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz wzorze umowy załącznik nr 4 do SWZ stanowiącym integralną część SWZ.
Interne Kennung: pakiet nr 27
Los: LOT-0028
Titel: dostawa o charakterze sukcesywnym opatrunków laryngologicznych i tamponady
Beschreibung: dostawa o charakterze sukcesywnym opatrunków laryngologicznych i tamponady Szczegółowy opis, zakres i wielkość przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zostały zawarte w formularzu przedmiotu zamówienia cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz wzorze umowy załącznik nr 4 do SWZ stanowiącym integralną część SWZ.
Interne Kennung: pakiet nr 28