2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług w zakresie sprzątania nieruchomości
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są usługi kompleksowego sprzątania budynków Poznańskiego Parku Technologiczno - Przemysłowego położonych w Poznaniu w przy: 1) ul. 28 Czerwca 196 roku nr 398A oraz terenów zewnętrznych wraz z pracami ogrodniczymi; 2) ul. 28 Czerwca 196 roku nr 400, oraz terenów zewnętrznych wraz z pracami ogrodniczymi 3) ul. 28 Czerwca 196 roku nr 404, oraz terenów zewnętrznych wraz z pracami ogrodniczymi 4) ul. 28 Czerwca 196 roku nr 406 (w tym działki nr 10/4, ul. 28 Czerwca 1956 r. nr 396), dalej także „Dębiec”, oraz terenów zewnętrznych wraz z pracami ogrodniczymi 5) ul. Za Bramką 1, oraz terenów zewnętrznych i tarasów; 6) ul. Piastowska 71 budynek Łazienki Rzeczne wraz z terenem zewnętrznym wraz z pracami ogrodniczymi; dalej jako „Zamówienie” z podziałem na 3 części (zwane dalej także łącznie „Częściami” a osobno „Częścią”): Część I – Usługa sprzątania budynków przy ul. 28 Czerwca 1956 r, nr 398a, 400, 404, 406 wraz z terenem zewnętrznym oraz pracami ogrodniczymi; Część II - Usługa sprzątania budynku przy ul. Za Bramką 1 wraz z teren zewnętrznym oraz tarasami; Część III – Usługa sprzątania budynków przy ul. Piastowska 71 - budynek Łazienki Rzeczne oraz wraz z terenem zewnętrznym oraz pracami ogrodniczymi. 2. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych na poszczególne części zamówienia. Zamawiający dopuszcza złożenie oferty na jedną lub wszystkie części zamówienia. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz szczegółowy zakres czynności związanych z realizacją Zamówienia i sposobu współpracy Wykonawcy z Zamawiającym określone zostały w części III do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia z załącznikami oraz we Wzorze umowy, stanowiącym część II do SWZ. 4. Rodzaj, zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia określone zostały we wzorze umowy, który stanowi Część II do SWZ.
Interne Kennung: ZP/WCWI/2025/03
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90600000 Reinigung und Sanierung des städtischen und ländlichen Raumes, und zugehörige Dienstleistungen, 77300000 Dienstleistungen im Gartenbau
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I – Usługa sprzątania budynków przy ul. 28 Czerwca 1956 r, nr 398a, 400, 404, 406 wraz z terenem zewnętrznym oraz pracami ogrodniczymi
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są usługi kompleksowego sprzątania budynków Poznańskiego Parku Technologiczno - Przemysłowego położonych w Poznaniu w przy: 1) ul. 28 Czerwca 196 roku nr 398A oraz terenów zewnętrznych wraz z pracami ogrodniczymi; 2) ul. 28 Czerwca 196 roku nr 400, oraz terenów zewnętrznych wraz z pracami ogrodniczymi 3) ul. 28 Czerwca 196 roku nr 404, oraz terenów zewnętrznych wraz z pracami ogrodniczymi 4) ul. 28 Czerwca 196 roku nr 406 (w tym działki nr 10/4, ul. 28 Czerwca 1956 r. nr 396), dalej także „Dębiec”, oraz terenów zewnętrznych wraz z pracami ogrodniczymi 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz szczegółowy zakres czynności związanych z realizacją Zamówienia i sposobu współpracy Wykonawcy z Zamawiającym określone zostały w części III do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia z załącznikami oraz we Wzorze umowy, stanowiącym część II do SWZ.
Los: LOT-0002
Titel: Część II - Usługa sprzątania budynku przy ul. Za Bramką 1 wraz z teren zewnętrznym oraz tarasami
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są usługi kompleksowego sprzątania budynków Poznańskiego Parku Technologiczno - Przemysłowego położonych w Poznaniu w przy ul. Za Bramką 1, oraz terenów zewnętrznych i tarasów. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz szczegółowy zakres czynności związanych z realizacją Zamówienia i sposobu współpracy Wykonawcy z Zamawiającym określone zostały w części III do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia z załącznikami oraz we Wzorze umowy, stanowiącym część II do SWZ.
Los: LOT-0003
Titel: Część III – Usługa sprzątania budynków przy ul. Piastowska 71 - budynek Łazienki Rzeczne oraz wraz z terenem zewnętrznym oraz pracami ogrodniczymi
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są usługi kompleksowego sprzątania budynków Poznańskiego Parku Technologiczno - Przemysłowego położonych w Poznaniu w przy ul. Piastowska 71 budynek Łazienki Rzeczne wraz z terenem zewnętrznym wraz z pracami ogrodniczymi. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz szczegółowy zakres czynności związanych z realizacją Zamówienia i sposobu współpracy Wykonawcy z Zamawiającym określone zostały w części III do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia z załącznikami oraz we Wzorze umowy, stanowiącym część II do SWZ.