2. Verfahren
Verfahren
Titel: Drukwerk
Beschreibung: De opdracht betreft de levering van diverse categorieën drukwerk welke in percelen worden uitgevraagd. De te sluiten Raamovereenkomsten omvatten een selectie van Opdrachtnemers (voorkeurleveranciers) voor de levering van de producten in de genoemde percelen. Omvang in hoeveelheid af te nemen product is niet te duiden gezien dit afhankelijk is van de communicatiebehoefte op dat moment. Huisdrukwerk is beduidend minder in afname als overig drukwerk.
Interne Kennung: 2025/DAR/IFI/08
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: De opdracht betreft de levering van diverse categorieën drukwerk welke in percelen worden uitgevraagd. De te sluiten Raamovereenkomsten omvatten een selectie van Opdrachtnemers (voorkeurleveranciers) voor de levering van de producten in de genoemde percelen.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 22000000 Drucksachen und zugehörige Erzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 22300000 Postkarten, Glückwunschkarten und andere Druckerzeugnisse, 22458000 Spezial-Druckerzeugnisse, 22900000 Verschiedene Druckerzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Huisdrukwerk
Beschreibung: Dit perceel betreft de productie en levering van, onder andere maar niet uitsluitend, onderstaande uitingen: • Enveloppen zonder venster voorzien van plakstrip (C4 en C5); • Enveloppen met venster voorzien van gomrand (C5); • Huisstijl (brief)papier.
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 22458000 Spezial-Druckerzeugnisse
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Opdrachtnemer dient indien gewenst aanvullende werkzaamheden uit te kunnen voeren zoals, onder andere maar niet uitsluitend; het plakken van stickers op drukwerk, het verzamelen van drukwerk in een envelop, inlegvellen in boekjes doen, het invouwen van folders, etc. Deze werkzaamheden worden beschouwd als meerwerk en mogen apart in rekening worden gebracht.
Los: LOT-0002
Titel: Informatief en overig drukwerk
Beschreibung: Dit perceel betreft de productie en levering van, onder andere maar niet uitsluitend, onderstaande uitingen: ● Folders/flyers/kaarten (waaronder bijvoorbeeld ook een zigzag kaart); ● Leporello; ● Posters; ● Magazines (personeelsblad/strategisch plan); ● Kleurplaten/bouwplaten; ● Containerhangers; ● Gemakkelijk te verwijderen stickers voor kortdurend gebruik. Hierbij is het belangrijk om in acht te nemen dat: ● Folders altijd gevouwen moeten zijn mits anders aangegeven op het moment van de offerte uitvraag; ● Personeelsbladen altijd voorzien moeten zijn van enveloppen en adressering.
Interne Kennung: 2