2. Verfahren
Verfahren
Titel: Prováděcí smlouva č. 13 k rámcové dohodě na poskytování služeb souvisejících s pořízením dat leteckého laserového skenování ČR - oblast 1700
Beschreibung: Předmětem plnění této veřejné zakázky je poskytování služeb souvisejících s pořízením dat leteckého laserového skenování území České republiky v oblasti č. 1700 (vyznačeno v příloze č. 1 RD), a to v rozsahu a za podmínek stanovených RD. Podrobnosti předmětu plnění jsou uvedeny jednak v RD a dále upřesněny v návrhu prováděcí smlouvy o poskytování služeb souvisejících s pořízením dat leteckého laserového skenování území České republiky (dále také „PS“). Návrh PS je uveden v příloze č. 1 zadávací dokumentace.
Interne Kennung: Č. j. ZÚ-02653/2026
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71354200 Luftbildvermessung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Č. j. ZÚ-02653/2025