2. Verfahren
Verfahren
Titel: raamovereenkomst aankopen en leveren van boeken en audiovisueel materiaal voor de bibliotheken Oostkamp 2026-2030
Beschreibung: raamovereenkomst aankopen en leveren van boeken en audiovisueel materiaal voor de bibliotheken Oostkamp 2026-2030
Interne Kennung: PPP05R-1024/6119/2026/353
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 22113000 Bücher für Bibliotheken
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Fictie volwassenen (hoofdbibliotheek en uitleenposten)
Beschreibung: Fictie volwassenen (hoofdbib oostkamp en bib Ruddervoorde)
Interne Kennung: 2026/353_1
Los: LOT-0002
Titel: Non-fictie volwassenen ( (hoofdbib oostkamp en bib Ruddervoorde) inc. taalpunt)
Beschreibung: Non-fictie volwassenen ( (hoofdbib oostkamp en bib Ruddervoorde) inc. taalpunt)
Interne Kennung: 2026/353 2_2
Los: LOT-0003
Titel: Jeugd fictie en non-fictie (hoofdbib oostkamp en bib Ruddervoorde)
Beschreibung: Jeugd fictie en non-fictie (hoofdbib oostkamp en bib Ruddervoorde)
Interne Kennung: 2026/353 3_3
Los: LOT-0004
Titel: Strips en graphic novels jeugd en volwassenen (hoofdbib oostkamp en bib Ruddervoorde)
Beschreibung: Strips en graphic novels jeugd en volwassenen (hoofdbib oostkamp en bib Ruddervoorde)
Interne Kennung: 2026/353 4_4
Los: LOT-0005
Titel: Jeugd Kinder- en jeugdjury
Beschreibung: Jeugd Kinder- en jeugdjury
Interne Kennung: 2026/353 5_5
Los: LOT-0006
Titel: DVD en CD (hoofdbib oostkamp en bib Ruddervoorde)
Beschreibung: DVD en CD (hoofdbib oostkamp en bib Ruddervoorde)
Interne Kennung: 2026/353 6_6
Los: LOT-0007
Titel: Games (hoofdbib oostkamp en bib Ruddervoorde)
Beschreibung: Games (hoofdbib oostkamp en bib Ruddervoorde)
Interne Kennung: 2026/353 7_7
Los: LOT-0008
Titel: Gezelschapsspellen (hoofdbib oostkamp en bib Ruddervoorde)
Beschreibung: Gezelschapsspellen (hoofdbib oostkamp en bib Ruddervoorde)
Interne Kennung: 2026/353_8
Los: LOT-0009
Titel: Anderstalige fictie (hoofdbib oostkamp en bib Ruddervoorde)
Beschreibung: Anderstalige fictie (hoofdbib oostkamp en bib Ruddervoorde)
Interne Kennung: 2026/353_9
Los: LOT-0010
Titel: Reisgidsen (landeninfo volwassenen) (hoofdbibliotheek en bibliotheek Ruddervoorde)
Beschreibung: Reisgidsen (landeninfo volwassenen) (hoofdbibliotheek en bibliotheek Ruddervoorde)
Interne Kennung: 2026/353_10
Los: LOT-0011
Titel: E-boeken (hoofdbib oostkamp en bib Ruddervoorde)
Beschreibung: E-boeken (hoofdbib oostkamp en bib Ruddervoorde)
Interne Kennung: 2026/353_11