See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych pochodzących z terenu Gminy Piekary Śląskie w 2027 roku
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych pochodzących z terenu Gminy Piekary Śląskie w 2027 r. 2. Przedmiot zamówienia został podzielony na 6 następujących części: 1) odpady niesegregowane, 2) odpady wielkogabarytowe, 3) odpady tworzyw sztucznych, opakowań wielomateriałowych i metali, 4) odpady gruzu, betonu, gleby i ziemi, 5) odpady ulegające biodegradacji, 6) odpady zielone ulegające biodegradacji, 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 5 (projektowane postanowienia umowy) i 6 (opis przedmiotu zamówienia) do SWZ. 4. Miejsce zagospodarowania odpadów do którego będą dostarczane odpady nie może znajdować się w odległości większej niż 70 km od adresu: ul. Kotuchy 3 41-946 Piekary Śląskie, z uwagi fakt, że usługa transportu jest po stronie Zamawiającego. 5. Termin realizacji dla każdej części zamówienia: 12 miesięcy od daty zawarcia umowy, przy czym nie wcześniej niż od 1 stycznia 2027 r. 6. Wykonawca składający ofertę jest nią związany od dnia upływu terminu składania ofert do dnia: 27 listopada 2026 r. 7. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Wykonawca może złożyć po jednej ofercie na każdą z części zamówienia, jednocześnie wykonawca może złożyć ofertę na jedną, kilka lub wszystkie części zamówienia.
Interne Kennung: BZP.271.25.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Na ofertę i załączniki do oferty powinny składać się następujące pliki: 1) wypełniony formularz oferty (załącznik nr 1 do SWZ), tj. oferta, 2) oświadczenie, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp - JEDZ (według załącznika nr 2 do SWZ), 3) oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu na podstawie art. 5k rozporządzenia 833/2014, (załącznik nr 3 do SWZ), 4) odpis lub informacja z Krajowego Rejestru Sądowego, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej lub innego właściwego rejestru potwierdzające, że osoba działająca w imieniu wykonawcy jest umocowana do jego reprezentowania – o ile ofertę składa osoba prowadząca działalność gospodarczą lub podmiot wpisany do ww. rejestrów. Wykonawca nie jest zobowiązany do złożenia dokumentu, jeżeli zamawiający może go uzyskać za pomocą bezpłatnych i ogólnodostępnych baz danych, o ile wykonawca wskaże dane umożliwiające dostęp do tych dokumentów, oraz jeżeli dotyczy 5) pełnomocnictwo do działania w imieniu wykonawcy, jeżeli do reprezentowania wykonawcy wskazano inną osobę niż upoważnioną w dokumencie potwierdzającym umocowanie do reprezentowania wykonawcy, 6) w przypadku składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia – dokument potwierdzający ustanowienie pełnomocnika zgodnie z art. 58 ust. 2 ustawy Pzp, 7) w przypadku składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia – oświadczenie wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie, o którym mowa w art. 117 ust. 4 ustawy Pzp. (załącznik nr 4 do SWZ) 2. W przypadku wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia postanowienia pkt 1 ppkt 2, 3, 4 i 5 stosuje się odpowiednio.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Odpady niesegregowane
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych pochodzących z terenu Gminy Piekary Śląskie w 2027 r. - odpady niesegregowane o kodzie 20 03 01 – niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne w ilości 12600 Mg/rok 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 5 (projektowane postanowienia umowy) i 6 (opis przedmiotu zamówienia) do SWZ. 3. Miejsce zagospodarowania odpadów do którego będą dostarczane odpady nie może znajdować się w odległości większej niż 70 km od adresu: ul. Kotuchy 3 41-946 Piekary Śląskie, z uwagi fakt, że usługa transportu jest po stronie Zamawiającego.
Interne Kennung: Część - 1
Los: LOT-0002
Titel: Odpady wielkogabarytowe
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych pochodzących z terenu Gminy Piekary Śląskie w 2027 r. - odpady wielkogabarytowe o kodzie: 20 03 07 – odpady wielkogabarytowe w ilości 2500 Mg/rok 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 5 (projektowane postanowienia umowy) i 6 (opis przedmiotu zamówienia) do swz. 3. Miejsce zagospodarowania odpadów do którego będą dostarczane odpady nie może znajdować się w odległości większej niż 70 km od adresu: ul. Kotuchy 3 41-946 Piekary Śląskie, z uwagi fakt, że usługa transportu jest po stronie Zamawiającego.
Interne Kennung: Część - 2
Los: LOT-0003
Titel: Odpady tworzyw sztucznych, opakowań wielomateriałowych i metali
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych pochodzących z terenu Gminy Piekary Śląskie w 2027 r. - 3) odpady tworzyw sztucznych, opakowań wielomateriałowych i metali o kodach: 15 01 02 – opakowania z tworzyw sztucznych, 15 01 04 – opakowania z metali, 15 01 05 – opakowania wielomateriałowe, 15 01 06 – zmieszane odpady opakowaniowe lub 20 01 39 – tworzywa sztuczne, 20 01 40 – metale w ilości 1050 Mg/rok 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 5 (projektowane postanowienia umowy) i 6 (opis przedmiotu zamówienia) do swz. 3. Miejsce zagospodarowania odpadów do którego będą dostarczane odpady nie może znajdować się w odległości większej niż 70 km od adresu: ul. Kotuchy 3 41-946 Piekary Śląskie, z uwagi fakt, że usługa transportu jest po stronie Zamawiającego.
Interne Kennung: Część - 3
Los: LOT-0004
Titel: Odpady gruzu, betonu, gleby i ziemi
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych pochodzących z terenu Gminy Piekary Śląskie w 2027 r. - odpady gruzu, betonu, gleby i ziemi o kodach: 17 01 01 – odpady betonu oraz gruz betonowy z rozbiórek i remontów, 17 01 02 – gruz ceglany, ex 17 01 03 – odpady innych materiałów ceramicznych i elementów wyposażenia, ex 17 01 07 – zmieszane odpady z betonu, gruzu ceglanego, odpadowych materiałów ceramicznych inne niż wymienione w 17 01 06, 17 05 04 gleba i ziemia, w tym kamienie, inne niż wymienione w 17 05 03, 20 02 02 gleba i ziemia, w tym kamienie w ilości 6500 Mg/rok. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 5 (projektowane postanowienia umowy) i 6 (opis przedmiotu zamówienia) do swz. 3. Miejsce zagospodarowania odpadów do którego będą dostarczane odpady nie może znajdować się w odległości większej niż 70 km od adresu: ul. Kotuchy 3 41-946 Piekary Śląskie, z uwagi fakt, że usługa transportu jest po stronie Zamawiającego.
Interne Kennung: Część - 4
Los: LOT-0005
Titel: Odpady ulegające biodegradacji
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych pochodzących z terenu Gminy Piekary Śląskie w 2027 r. - odpady ulegające biodegradacji o kodzie 20 01 08 – odpady kuchenne ulegające biodegradacji w ilości 500 Mg/rok. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 5 (projektowane postanowienia umowy) i 6 (opis przedmiotu zamówienia) do swz. 3. Miejsce zagospodarowania odpadów do którego będą dostarczane odpady nie może znajdować się w odległości większej niż 70 km od adresu: ul. Kotuchy 3 41-946 Piekary Śląskie, z uwagi fakt, że usługa transportu jest po stronie Zamawiającego.
Interne Kennung: Część - 5
Los: LOT-0006
Titel: Odpady zielone ulegające biodegradacji
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych pochodzących z terenu Gminy Piekary Śląskie w 2027 r. - odpady zielone ulegające biodegradacji o kodzie 20 02 01 – odpady ulegające biodegradacji w ilości 2500 Mg/rok. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 5 (projektowane postanowienia umowy) i 6 (opis przedmiotu zamówienia) do swz. 3. Miejsce zagospodarowania odpadów do którego będą dostarczane odpady nie może znajdować się w odległości większej niż 70 km od adresu: ul. Kotuchy 3 41-946 Piekary Śląskie, z uwagi fakt, że usługa transportu jest po stronie Zamawiającego.
Interne Kennung: Część - 6