2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 12 tj. inne odpady (w tym zmieszane substancje i przedmioty) z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione w 19 12 11, pochodzących ze Składowiska odpadów innych niż niebezpieczne i obojętne w Bogatyni prowadzone przez Gminne Przedsiębiorstwo Oczyszczania Sp. z o. o.”
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 12 tj. inne odpady (w tym zmieszane substancje i przedmioty) z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione w 19 12 11, pochodzących ze Składowiska odpadów innych niż niebezpieczne i obojętne w Bogatyni prowadzone przez Gminne Przedsiębiorstwo Oczyszczania Sp. z o. o. 2.Nazwa przedmiotu wg Wspólnego Słownika Zamówień: -90500000-2 – usługi związane z odpadami -90512000-9 – usługi transportu odpadów -90514000-3 – usługi recyklingu odpadów 3.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określający wymagania Zamawiającego zawarte zostały w: -zał. nr 1A do SWZ – Formularz oferty, -zał. nr 1B do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia, -zał. nr 6 do SWZ – Projektowe postanowienia umowy. 1. Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 12 tj. inne odpady (w tym zmieszane substancje i przedmioty) z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione w 19 12 11, pochodzących ze Składowiska odpadów innych niż niebezpieczne i obojętne w Bogatyni prowadzone przez Gminne Przedsiębiorstwo Oczyszczania Sp. z o.o. 2. Odpady objęte niniejszym zamówieniem należy przetransportować, a następnie zagospodarować w instalacjach Wykonawcy, które posiadają decyzje zezwalające na przetwarzanie tych odpadów w procesie odzysku, w sposób zgodny z obowiązującymi przepisami prawa w tym zakresie oraz z wykorzystaniem procesów odzysku wyszczególnionych w załączniku nr 1 do ustawy z dnia14 grudnia 2012 r. o odpadach. 3. Odbiór odpadów następować będzie transportem zorganizowanym przez Wykonawcę i na jego koszt, także w zakresie kosztów przewozu, ubezpieczenia na czas transportu i rozładunku.
Interne Kennung: EZ.12.08.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 12 tj. inne odpady (w tym zmieszane substancje i przedmioty) z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione w 19 12 11, pochodzących ze Składowiska odpadów innych niż niebezpieczne i obojętne w Bogatyni prowadzone przez Gminne Przedsiębiorstwo Oczyszczania Sp. z o. o. 2. Nazwa przedmiotu wg Wspólnego Słownika Zamówień: - 90500000-2 – usługi związane z odpadami - 90512000-9 – usługi transportu odpadów - 90514000-3 – usługi recyklingu odpadów 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określający wymagania Zamawiającego zawarte zostały w: - zał. nr 1A do SWZ – Formularz oferty, - zał. nr 1B do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia, - zał. nr 6 do SWZ – Projektowe postanowienia umowy. 1. Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 12 tj. inne odpady (w tym zmieszane substancje i przedmioty) z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione w 19 12 11, pochodzących ze Składowiska odpadów innych niż niebezpieczne i obojętne w Bogatyni prowadzone przez Gminne Przedsiębiorstwo Oczyszczania Sp. z o.o. 2. Odpady objęte niniejszym zamówieniem należy przetransportować, a następnie zagospodarować w instalacjach Wykonawcy, które posiadają decyzje zezwalające na przetwarzanie tych odpadów w procesie odzysku, w sposób zgodny z obowiązującymi przepisami prawa w tym zakresie oraz z wykorzystaniem procesów odzysku wyszczególnionych w załączniku nr 1 do ustawy z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach. 3. Odbiór odpadów następować będzie transportem zorganizowanym przez Wykonawcę i na jego koszt, także w zakresie kosztów przewozu, ubezpieczenia na czas transportu i rozładunku.
Interne Kennung: Nr postępowania: EZ.12.08.2026