574086-2026 - Ergebnis
Polen – Event-Organisation – Kompleksowa organizacja i realizacja XXVIII Dożynek Województwa Małopolskiego 2026 oraz zapewnienie działań promocyjnych
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Sonderregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKompleksowa organizacja i realizacja XXVIII Dożynek Województwa Małopolskiego 2026 oraz zapewnienie działań promocyjnych
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest zorganizowanie ogólnodostępnego wydarzenia plenerowego, XXVIII Dożynek Województwa Małopolskiego 2026. W ramach przedmiotowego zamówienia zostanie zapewniona kompleksowa organizacja XXVIII Dożynek Województwa Małopolskiego 2026, zapewnienie działań promocyjnych oraz zostaną dostarczone materiały promocyjne. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (SOPZ) stanowi załącznik nr 1D do swz i będzie on wprowadzony jako załącznik nr 1 do umowy w sprawie zamówienia publicznego. 3. Warunki realizacji zamówienia zawarte są w projektowanych postanowieniach umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do umowy w sprawie zamówienia publicznego - wzorze umowy i stanowią załącznik nr 1C do swz (zwane są dalej wzorem umowy). 4. Zamawiający określił warunki przeniesienia majątkowych praw autorskich we wzorze umowy – załączniku nr 1C do swz. 5. Zamawiający stosownie do dyspozycji wynikającej z art. 95 ustawy określa, że nie wymaga zatrudnienia przez wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie stosunku pracy osób wykonujących czynności w zakresie realizacji zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung373915-2026
Interne KennungMP-II.272.13.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zentrale Elemente des VerfahrensZamówienie publiczne udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego z uwzględnieniem przepisów stosowanych przy udzielaniu zamówień na usługi społeczne i inne szczególne usługi zgodnie z art. 359 pkt 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz.U. z 2024 r., poz. 1320 z późn.zm.).
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79952000 Event-Organisation
5. Los
LosLOT-0001