See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wyrobów medycznych wykorzystywanych do zabiegów na Bloku Operacyjnym
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy na zamówienie Zamawiającego wyrobów medycznych wykorzystywanych do zabiegów na Bloku Operacyjnym 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym asortyment, dawki, postacie oraz ilości, określa Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz asortymentowo-cenowy. 3. Asortyment medyczny będący przedmiotem zamówienia musi być dopuszczony do obrotu i używania, spełniać wymagania określone w rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2017/745 z dnia 5 kwietnia 2017 r. w sprawie wyrobów medycznych (MDR) oraz w ustawie z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (t.j. Dz.U. 2024 poz. 1620), w szczególności posiadać oznakowanie CE oraz odpowiednie deklaracje zgodności.
Interne Kennung: 36/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: PRZEDMIOTOWE ŚRODKI DOWODOWE. Zamawiający żąda od Wykonawców złożenia wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych: 1. W celu potwierdzenia zgodności oferowanego asortymentu z wymaganiami określonymi w opisie przedmiotu zamówienia, Zamawiający wymaga złożenia wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych w postaci: kart katalogowych, prospektów producenta lub instrukcji używania, które w sposób jednoznaczny potwierdzają parametry techniczne wymagane w Formularzu asortymentowo-cenowym. 2. Dokumentacja musi być złożona w języku polskim. Dokumenty sporządzone w języku obcym muszą być złożone wraz z tłumaczeniem na język polski poświadczonym przez Wykonawcę. 3. Każdy dokument musi być przyporządkowany do konkretnego Zadania i pozycji w Formularzu asortymentowo-cenowym (np. poprzez naniesienie numeru pozycji na marginesie dokumentu). 4. Jeżeli Wykonawca nie złoży przedmiotowych środków dowodowych lub będą one niekompletne, Zamawiający wezwie do ich złożenia lub uzupełnienia na podstawie art. 107 ust. 2 ustawy Pzp, chyba że środek dowodowy służy potwierdzeniu zgodności z cechami objętymi kryteriami oceny ofert (wówczas uzupełnienie jest niedopuszczalne). NA OFERTĘ SKŁADA SIĘ: 1) wypełniony i podpisany elektronicznie przez osoby upoważnione do reprezentowania Wykonawcy Formularz ofertowy (wzór stanowi Załącznik Nr 1 do SWZ) - Formularz nie podlega uzupełnieniu na podstawie art. 128 ustawy Pzp; 2) wypełniony i podpisany elektronicznie przez osoby upoważnione do reprezentowania Wykonawcy Formularz asortymentowo – cenowy – (wzór stanowi Załącznik Nr 2 do SWZ) - Formularz jest częścią oferty i nie podlega uzupełnieniu na podstawie art. 128 ustawy Pzp; 3) oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu i spełnianiu warunków udziału w postępowaniu składane na formularzu jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia, w skrócie „JEDZ" (wzór stanowi Załącznik Nr 3 do SWZ). W przypadku wspólnego ubiegania się o udzielenie zamówienia przez dwóch lub więcej wykonawców, oświadczenie składa osobno każdy wykonawca, podpisane elektronicznie przez osoby upoważnione do reprezentowania Wykonawcy; 4) oświadczenie dotyczące przepisów sankcyjnych związanych z wojną w Ukrainie (wzór stanowi Załącznik Nr 6 do SWZ); 5) przedmiotowe środki dowodowe szczegółowo opisane w rozdziale IV niniejszej SWZ; 6) Pełnomocnictwo w oryginale lub poświadczone notarialnie - do reprezentowania wykonawcy w postępowaniu albo do reprezentowania wykonawcy w postępowaniu i zawarcia umowy, jeżeli osoba reprezentująca wykonawcę w postępowaniu o udzielenie zamówienia nie jest wskazana jako upoważniona do jego reprezentacji. Pełnomocnictwo musi być opatrzone kwalifikowanym podpisem elektronicznym. W przypadku gdy do reprezentowania Wykonawcy wymagana jest reprezentacja łączna (więcej niż jedna osoba), do oferty należy dołączyć stosowne pełnomocnictwo/a podpisane kwalifikowanym podpisem elektronicznym łącznie przez wszystkie osoby uprawnione do reprezentacji. Wykonawca może złożyć kopię pełnomocnictwa, ale wtedy wymagane jest pozyskanie notarialnego uwierzytelnienia odpisu pełnomocnictwa opatrzonego kwalifikowanym podpisem elektronicznym notariusza. Zamawiający informuje, iż zgodnie z art. 18 ustawy Pzp zobowiązany jest do udostępniania pełnomocnictw. W związku z powyższym Zamawiający zwraca uwagę, iż nie ma obowiązku podawania w pełnomocnictwach nr PESEL oraz numerów dowodów osobistych.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1 - Wapno sodowane do aparatów draeger
Beschreibung: Wapno sodowane do aparatów draeger
Interne Kennung: Zadanie nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2 - Igła kulkowa jednorazowa
Beschreibung: Igła kulkowa jednorazowa
Interne Kennung: Zadanie nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3 - Pęsety bipolarne jednorazowe
Beschreibung: Pęsety bipolarne jednorazowe
Interne Kennung: Zadanie nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4 - Asortyment do mikrochirurgii naczyniowej
Beschreibung: Asortyment do mikrochirurgii naczyniowej
Interne Kennung: Zadanie nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 5 - Hemostatyki I
Beschreibung: Hemostatyki I
Interne Kennung: Zadanie nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie nr 6 - Akcesoria do aspiratora ultradźwiękowego
Beschreibung: Akcesoria do aspiratora ultradźwiękowego
Interne Kennung: Zadanie nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie nr 7 - Folia na mikroskop typu Mueller-Wedel
Beschreibung: Folia na mikroskop typu Mueller-Wedel
Interne Kennung: Zadanie nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie nr 8 - Stapler skórny
Beschreibung: Stapler skórny
Interne Kennung: Zadanie nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie nr 9 - Pisak sterylny
Beschreibung: Pisak sterylny
Interne Kennung: Zadanie nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie nr 10 - Wosk kostny
Beschreibung: Wosk kostny
Interne Kennung: Zadanie nr 10
Los: LOT-0011
Titel: Zadanie nr 11 - Worki laparoskopowe
Beschreibung: Worki laparoskopowe
Interne Kennung: Zadanie nr 11
Los: LOT-0012
Titel: Zadanie nr 12 - Masa plastyczna do uzupełniania ubytków kości
Beschreibung: Masa plastyczna do uzupełniania ubytków kości
Interne Kennung: Zadanie nr 12
Los: LOT-0013
Titel: Zadanie nr 13 - Klipsy do appendectomii laparoskopowej
Beschreibung: Klipsy do appendectomii laparoskopowej
Interne Kennung: Zadanie nr 13
Los: LOT-0014
Titel: Zadanie nr 14 - Hemostatyki II
Beschreibung: Hemostatyki II
Interne Kennung: Zadanie nr 14
Los: LOT-0015
Titel: Zadanie nr 15 - Klej tkankowy
Beschreibung: Klej tkankowy
Interne Kennung: Zadanie nr 15
Los: LOT-0016
Titel: Zadanie nr 16 - Siatki przepuklinowe niewchłanialne I
Beschreibung: Siatki przepuklinowe niewchłanialne I
Interne Kennung: Zadanie nr 16
Los: LOT-0017
Titel: Zadanie nr 17 - Siatki przepuklinowe niewchłanialne II
Beschreibung: Siatki przepuklinowe niewchłanialne II
Interne Kennung: Zadanie nr 17
Los: LOT-0018
Titel: Zadanie nr 18 - Siatki przepuklinowe antyathezyjne
Beschreibung: Siatki przepuklinowe antyathezyjne
Interne Kennung: Zadanie nr 18
Los: LOT-0019
Titel: Zadanie nr 19 - Siatki do przepuklin metodą laparoskopową I
Beschreibung: Siatki do przepuklin metodą laparoskopową I
Interne Kennung: Zadanie nr 19
Los: LOT-0020
Titel: Zadanie nr 20 - Siatki do przepuklin metodą laparoskopową II
Beschreibung: Siatki do przepuklin metodą laparoskopową II
Interne Kennung: Zadanie nr 20
Los: LOT-0021
Titel: Zadanie nr 21 - Staplery do zabiegów klasycznych
Beschreibung: Staplery do zabiegów klasycznych
Interne Kennung: Zadanie nr 21
Los: LOT-0022
Titel: Zadanie nr 22 - Staplery do zabiegów laparoskopowych
Interne Kennung: Zadanie nr 22
Los: LOT-0023
Titel: Zadanie nr 23 - Igła typu Pencil Point
Beschreibung: Igła typu Pencil Point
Interne Kennung: Zadanie nr 23
Los: LOT-0024
Titel: Zadanie nr 24 - Asortyment do zabiegów chirurgii ogólnej i laparoskopowej
Beschreibung: Asortyment do zabiegów chirurgii ogólnej i laparoskopowej
Interne Kennung: Zadanie nr 24
Los: LOT-0025
Titel: Zadanie nr 25 - Trokary jednorazowe bezostrzowe i kompatybilne narzędzia laparoskopowe jednorazowego użytku
Beschreibung: Trokary jednorazowe bezostrzowe i kompatybilne narzędzia laparoskopowe jednorazowego użytku
Interne Kennung: Zadanie nr 25
Los: LOT-0026
Titel: Zadanie nr 26 - Trokary ostrzowe do zabiegów onkologicznych klasyczne i dla pacjentów otyłych
Beschreibung: Trokary ostrzowe do zabiegów onkologicznych klasyczne i dla pacjentów otyłych
Interne Kennung: Zadanie nr 26
Los: LOT-0027
Titel: Zadanie nr 27 - Elektrokoagulacja laparoskopowa
Beschreibung: Elektrokoagulacja laparoskopowa
Interne Kennung: Zadanie nr 27
Los: LOT-0028
Titel: Zadanie nr 28 - Elektrokoagulacja laparoskopowa II z łatami do zabiegów laparoskopowych
Beschreibung: Elektrokoagulacja laparoskopowa II z łatami do zabiegów laparoskopowych
Interne Kennung: Zadanie nr 28
Los: LOT-0029
Titel: Zadanie nr 29 - Klipsy laparoskopowe i polimerowe I
Beschreibung: Klipsy laparoskopowe i polimerowe I
Interne Kennung: Zadanie nr 29
Los: LOT-0030
Titel: Zadanie nr 30 - Klej tkankowy do neurochirurgii i zabiegów laparoskopowych chirurgicznych
Beschreibung: Klej tkankowy do neurochirurgii i zabiegów laparoskopowych chirurgicznych
Interne Kennung: Zadanie nr 30
Los: LOT-0031
Titel: Zadanie nr 31 - Frezy i wiertła stomatologiczne
Beschreibung: Frezy i wiertła stomatologiczne
Interne Kennung: Zadanie nr 31
Los: LOT-0032
Titel: Zadanie nr 32 - Frezy i kraniotom do wiertarki neurochirurgicznej Aeskulap Hilan XS
Beschreibung: Frezy i kraniotom do wiertarki neurochirurgicznej Aeskulap Hilan XS
Interne Kennung: Zadanie nr 32
Los: LOT-0033
Titel: Zadanie nr 33 - Asortyment anestezjologiczny
Beschreibung: Asortyment anestezjologiczny
Interne Kennung: Zadanie nr 33
Los: LOT-0034
Titel: Zadanie nr 34 - Zestawy do miniprocedur
Beschreibung: Zestawy do miniprocedur
Interne Kennung: Zadanie nr 34
Los: LOT-0035
Titel: Zadanie nr 35 - Linie próbkujące i pułapki wodne do posiadanych aparatów do znieczulenia firmy draeger
Beschreibung: Linie próbkujące i pułapki wodne do posiadanych aparatów do znieczulenia firmy draeger
Interne Kennung: Zadanie nr 35
Los: LOT-0036
Titel: Zadanie nr 36 - Akcesoria do systemu piezoelektrycznego posiadanego przez zamawiającego Acteon
Beschreibung: Akcesoria do systemu piezoelektrycznego posiadanego przez zamawiającego Acteon
Interne Kennung: Zadanie nr 36
Los: LOT-0037
Titel: Zadanie nr 37 - Systemy grzejące pacjenta
Beschreibung: Systemy grzejące pacjenta
Interne Kennung: Zadanie nr 37
Los: LOT-0038
Titel: Zadanie nr 38 - Ostrza do piły posuwisto-zwrotnej
Beschreibung: Ostrza do piły posuwisto-zwrotnej
Interne Kennung: Zadanie nr 38
Los: LOT-0039
Titel: Zadanie nr 39 - Ostrze do dermatomu
Beschreibung: Ostrze do dermatomu
Interne Kennung: Zadanie nr 39
Los: LOT-0040
Titel: Zadanie nr 40 - Elektrody do neurostymulacji do posiadanego sprzętu firmy Inomed
Beschreibung: Elektrody do neurostymulacji do posiadanego sprzętu firmy Inomed
Interne Kennung: Zadanie nr 40
Los: LOT-0041
Titel: Zadanie nr 41 - Kule odblaskowe do neuronawigacji
Beschreibung: Kule odblaskowe do neuronawigacji
Interne Kennung: Zadanie nr 41
Los: LOT-0042
Titel: Zadanie nr 42 - Dren do irygacji shavera, frezy do shavera
Beschreibung: Dren do irygacji shavera, frezy do shavera
Interne Kennung: Zadanie nr 42
Los: LOT-0043
Titel: Zadanie nr 43 - Pętle do migdałków
Beschreibung: Pętle do migdałków
Interne Kennung: Zadanie nr 43
Los: LOT-0044
Titel: Zadanie nr 44 - Hemostatyki III
Beschreibung: Hemostatyki III
Interne Kennung: Zadanie nr 44
Los: LOT-0045
Titel: Zadanie nr 45 - Hemostatyki IV
Beschreibung: Hemostatyki IV
Interne Kennung: Zadanie nr 45
Los: LOT-0046
Titel: Zadanie nr 46 - Matryca do siatkownicy do dermatomu
Beschreibung: Matryca do siatkownicy do dermatomu
Interne Kennung: Zadanie nr 46
Los: LOT-0047
Titel: Zadanie nr 47 - Obwód oddechowy- do zabiegów angiograficznych i onkologicznych z zakresu chirurgii szczękowej
Beschreibung: Obwód oddechowy- do zabiegów angiograficznych i onkologicznych z zakresu chirurgii szczękowej
Interne Kennung: Zadanie nr 47
Los: LOT-0048
Titel: Zadanie nr 48 - Anestezjologia II
Beschreibung: Anestezjologia II
Interne Kennung: Zadanie nr 48
Los: LOT-0049
Titel: Zadanie nr 49 - Anestezjologia III
Beschreibung: Anestezjologia III
Interne Kennung: Zadanie nr 49
Los: LOT-0050
Titel: Zadanie nr 50 - Anestezjologia IV- niezbędne w zabiegach z neuromonitoringiem
Beschreibung: Anestezjologia IV- niezbędne w zabiegach z neuromonitoringiem
Interne Kennung: Zadanie nr 50
Los: LOT-0051
Titel: Zadanie nr 51 - Ssak laparoskopowy
Beschreibung: Ssak laparoskopowy
Interne Kennung: Zadanie nr 51
Los: LOT-0052
Titel: Zadanie nr 52 - Porty do chemioterapii
Beschreibung: Porty do chemioterapii
Interne Kennung: Zadanie nr 52
Los: LOT-0053
Titel: Zadanie nr 53 - Hemostatyki V
Beschreibung: Hemostatyki V
Interne Kennung: Zadanie nr 53
Los: LOT-0054
Titel: Zadanie nr 54 - Jednorazowe narzędzia bipolarne do zabiegów laparoskpowych
Beschreibung: Jednorazowe narzędzia bipolarne do zabiegów laparoskpowych
Interne Kennung: Zadanie nr 54
Los: LOT-0055
Titel: Zadanie nr 55 - Ostrza piły i perforatory jednorazowe do zabiegów neurochirurgicznych
Beschreibung: Ostrza piły i perforatory jednorazowe do zabiegów neurochirurgicznych
Interne Kennung: Zadanie nr 55
Los: LOT-0056
Titel: Zadanie nr 56 - Jednorazowa automatyczna klipsownica uniwersalna
Beschreibung: Jednorazowa automatyczna klipsownica uniwersalna
Interne Kennung: Zadanie nr 56
Los: LOT-0057
Titel: Zadanie nr 57 - Staplery do zabiegów onkologicznych - metoda tristaplingu
Beschreibung: Staplery do zabiegów onkologicznych - metoda tristaplingu
Interne Kennung: Zadanie nr 57
Los: LOT-0058
Titel: Zadanie nr 58 - System bezszwowy do mocowania cewników
Beschreibung: System bezszwowy do mocowania cewników
Interne Kennung: Zadanie nr 58
Los: LOT-0059
Titel: Zadanie nr 59 - Prowadnice do trudnych intubacji
Beschreibung: Prowadnice do trudnych intubacji
Interne Kennung: Zadanie nr 59
Los: LOT-0060
Titel: Zadanie nr 60 - Igła do blokad nerwów obwodowych
Beschreibung: Igła do blokad nerwów obwodowych
Interne Kennung: Zadanie nr 60
Los: LOT-0061
Titel: Zadanie nr 61 - Watki do zabiegów neurochirurgicznych
Beschreibung: Watki do zabiegów neurochirurgicznych
Interne Kennung: Zadanie nr 61
Los: LOT-0062
Titel: Zadanie nr 62 - Akcesoria do pompy do zabiegów fess firmy Storz posiadanej na Bloku Operacyjnym
Beschreibung: Akcesoria do pompy do zabiegów fess firmy Storz posiadanej na Bloku Operacyjnym
Interne Kennung: Zadanie nr 62
Los: LOT-0063
Titel: Zadanie nr 63 - Narzędzie jednorazowe do posiadanego przez zamawiającego generatora firmy Olympus
Beschreibung: Narzędzie jednorazowe do posiadanego przez zamawiającego generatora firmy Olympus
Interne Kennung: Zadanie nr 63
Los: LOT-0064
Titel: Zadanie nr 64 - Jednorazowy zestaw laryngoskopowy
Beschreibung: Jednorazowy zestaw laryngoskopowy
Interne Kennung: Zadanie nr 64
Los: LOT-0065
Titel: Zadanie nr 65 - Nebulizator z łącznikiem typ T
Beschreibung: Nebulizator z łącznikiem typ T
Interne Kennung: Zadanie nr 65
Los: LOT-0066
Titel: Zadanie nr 66 - Dreny jednorazowe do ssaka laparoskopowego wraz z użyczeniem pompy
Beschreibung: Dreny jednorazowe do ssaka laparoskopowego wraz z użyczeniem pompy
Interne Kennung: Zadanie nr 66