2. Verfahren
Verfahren
Titel: Arbodienstverlening
Beschreibung: Het uitvoeren van ARBO dienstverlening t.b.v. Werkom Geraamde waarde over gehele looptijd van de raamovereenkomst is 1,2 miljoen exclusief BTW.
Interne Kennung: 009858/GR
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Het contracteren van één (1) Arbo dienstverlener Zie Beschrijvend Document
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85147000 Betriebliche Gesundheitsfürsorge
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Europese aanbesteding voor Arbodienstverlening Werkom
Beschreibung: Zie aanbestedingsdocumenten. Zie aanbestedingsdocumenten.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De gemiddelde spend (=uitgaven per jaar aan de huidige leverancier) is € 310.000,- exclusief BTW. De geraamde waarde over de gehele looptijd is € 1.200.000,- exclusief BTW. De maximale waarde van de raamovereenkomst bedraagt 1,6 miljoen exclusief BTW. Aanbestedende dienst is gerechtigd de raamovereenkomst te beëindigen als deze voor het einde van de overeengekomen contractduur de maximale waarde heeft besteedt. Als Aanbestedende dienst van deze mogelijkheid gebruik maakt is de Aanbestedende dienst geen kosten of schadevergoeding verschuldigd aan Aanbestedende dienst.