See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Directievoerder Vastgoed - cluster SB
Beschreibung: Jij bent van de realisatie en het beheer van onderhoudswerkzaamheden op diverse terreinen van Stadsontwikkeling, waarbij je de aannemers aanstuurt, de uitvoering controleert en zorgt voor de financiële afhandeling. Als aanspreekpunt voor zowel aannemers als lokale verenigingen, ben jij de schakel tussen alle partijen.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0000
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 3x6 maanden verleng optie