See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Mācību vajadzību izpēte, programmas izstrāde un nodrošināšana plānošanas reģionos par sociālām inovācijām
Beschreibung: Mācību vajadzību izpēte, programmas izstrāde un nodrošināšana plānošanas reģionos par sociālām inovācijām
Interne Kennung: SIF 2026/10
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80521000 Mit Ausbildungsprogrammen verbundene Dienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80400000 Erwachsenenbildung und sonstiger Unterricht
5. Los
Los: LOT-0000