574126-2026 - Wettbewerb
Polen – Karosserien für Krankenwagen – Dostawa fabrycznie nowych ambulansów sanitarnych typu A2 w liczbie 2 szt. dla potrzeb Działu Ratownictwa Medycznego Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa fabrycznie nowych ambulansów sanitarnych typu A2 w liczbie 2 szt. dla potrzeb Działu Ratownictwa Medycznego Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowych ambulansów sanitarnych typu A2 w liczbie 2 szt. zgodnych z normą PN-EN 1789 lub równoważną z dodatkowym wyposażeniem: zestawem noszy głównych wraz z transportem i fotelem kardiologicznym dla potrzeb Działu Ratownictwa Medycznego WSZ w Elblągu.
Interne Kennung19/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34211200 Karosserien für Krankenwagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawa fabrycznie nowych ambulansów sanitarnych typu A2 w liczbie 2 szt. wraz z dodatkowym wyposażeniem idla potrzeb Działu Ratownictwa Medycznego Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu