574134-2026 - Wettbewerb
Schweden – Sitzungs- und Konferenzdienstleistungen von Hotels – Bemanningstjänster
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bemanningstjänster
Beschreibung: Stockholmsmässan har som mål att teckna ett ramavtal med en leverantör som kan tillgodose Beställarens behov av bemanningstjänster till Stockholmsmässans mässor och event. Upphandlingen omfattar bemanningstjänster för Guest Experience, inom Front of House samt Yttre logistik och leverantören ska kunna leverera tjänsterna för båda områden.
Interne Kennung: 26/71
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55120000 Sitzungs- und Konferenzdienstleistungen von Hotels
5. Los
Los: LOT-0000