See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wynik postępowania przeprowadzonego w trybie konkursu ofert na udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej w rodzaju leczenie szpitalne, w zakresie: nefrologia – hospitalizacja.
Beschreibung: Ogłoszenie o wyniku postępowania przeprowadzonego w trybie konkursu ofert na udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej w rodzaju leczenie szpitalne, w zakresie: nefrologia – hospitalizacja, na obszarze powiatów: białogardzkiego, drawskiego, kołobrzeskiego, koszalińskiego, sławieńskiego, szczecineckiego, świdwińskiego, wałeckiego oraz miasta Koszalin, od dnia 01.01.2024 r.
Verfahrensart: Sonstiges zweistufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85100000 Dienstleistungen des Gesundheitswesens
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Leczenie szpitalne w zakresie: nefrologia – hospitalizacja.