2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup wraz z dostawą defibrylatora dla Lotniczego Pogotowia Ratunkowego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż i dostawa do siedziby Zamawiającego urządzenia medycznego, przenośnego, umożliwiającego monitorowanie parametrów życiowych, defibrylację (w tym kardiowersję) i zewnętrzną stymulację przezskórną pacjenta tj. defibrylatora wraz z akcesoriami. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku nr 1 do SWZ (Opis przedmiotu zamówienia). Warunki realizacji przedmiotu zamówienia zawarte są w Projektowanych Postanowieniach Umowy stanowiących załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Nr sprawy: ZP/7/VII/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33182100 Defibrillator
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zakup wraz z dostawą defibrylatora dla Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.