57417-2024 - Wettbewerb
Belgien – Bauarbeiten – Rénovation du site de l'Ancienne Maison du Peuple d'Anderlecht -
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Renovatie van de site van het voormalige Volkshuis van Anderlecht
Beschreibung: sloopwerken, renovatie, nieuwbouw en omliggende ontwikkelingen
Interne Kennung: AM2023_1
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: AM2023_1 - 1
Beschreibung: 1. Renovatie van de bestaande gebouwen voor sociale, culturele functies, beroepsinschakeling, economische inschakeling 2. Herwaardering van de buitenruimte tot half-openbare ruimte 3. Bouw van een gebouw met 10 woningen 4. Bouw van een nieuw gebouw voor ondernemingen
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: AM2023_1 - 2
Beschreibung: 5. Afbraak van verouderde structuren (gebouw op de Bergensesteenweg 425 en 427).
Interne Kennung: 2