574183-2026 - Wettbewerb
Polen – Wartung von Straßenbeleuchtungen – Bieżąca, całodobowa konserwacja, eksploatacja i administracja będących własnością Miasta Ruda Śląska sieci, przewodów, urządzeń, opraw i źródeł oświetlenia: dróg, ciągów pieszych, parków, innych terenów publicznych i iluminacji obiektów zabytkowych
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelBieżąca, całodobowa konserwacja, eksploatacja i administracja będących własnością Miasta Ruda Śląska sieci, przewodów, urządzeń, opraw i źródeł oświetlenia: dróg, ciągów pieszych, parków, innych terenów publicznych i iluminacji obiektów zabytkowych
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest: "Bieżąca, całodobowa konserwacja, eksploatacja i administracja będących własnością Miasta Ruda Śląska sieci, przewodów, urządzeń, opraw i źródeł oświetlenia: dróg, ciągów pieszych, parków, innych terenów publicznych i iluminacji obiektów zabytkowych". Bieżąca, całodobowa konserwacja, eksploatacja i administracja obejmuje: 1.1 prowadzenie czynności w pełnym zakresie szczegółowo określonym w opisie przedmiotu zamówienia (załącznik 2a) w przypadku sieci, przewodów, urządzeń, opraw i źródeł światła nie objętych gwarancją podmiotu, który je wybudował. 1.2 prowadzenie czynności w ograniczonym zakresie, szczegółowo określonym w opisie przedmiotu zamówienia (załącznik 2b) w przypadku sieci, przewodów, urządzeń, opraw i źródeł światła objętych gwarancją podmiotu, który je wybudował. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki nr 2, 2a-2c do SWZ.
Interne KennungAP.271.65.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensMając na uwadze pilną konieczność udzielenia zamówienia, w szczególności konieczność zachowania ciągłości w udzieleniu zamówienia będącego przedmiotem niniejszego postępowania Zamawiający uznał, że zachodzą przesłanki uzasadniające zastosowanie przepisu pozwalającego na skrócenie terminu składania ofert, tj. art. 138 ust. 2 pkt 2 „Zamawiający może wyznaczyć termin składania ofert krótszy niż termin określony w ust. 1, nie krótszy jednak niż 15 dni od dnia przekazania ogłoszenia o zamówieniu Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej, w następujących przypadkach jeżeli zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia i skrócenie terminu składania ofert jest uzasadnione.”
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50232100 Wartung von Straßenbeleuchtungen
5. Los
LosLOT-0001