2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przebudowa i doposażenie placu zabaw Żłobka nr 20 przy ul. Wilczej 27A w ramach projektu inwestycyjnego pn. Przebudowa i doposażenie placów zabaw w żłobkach na terenie m. st. Warszawy – II procedura
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest przebudowa i doposażenie placu zabaw Żłobka nr 20 przy ul. Wilczej 27A w ramach projektu inwestycyjnego pn. Przebudowa i doposażenie placów zabaw w żłobkach na terenie m.st. Warszawy. Celem projektu jest podniesienie jakości opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 świadczonej przez żłobki. Celem szczegółowym jest poprawa warunków rozwoju i bezpieczeństwa dzieci w wieku żłobkowym poprzez modernizację oraz wzbogacenie infrastruktury placów zabaw. Projekt zakłada dostosowanie przestrzeni do potrzeb najmłodszych, uwzględniając współczesne standardy bezpieczeństwa, funkcjonalności oraz estetyki. Celem szczegółowym jest również wspieranie rozwoju fizycznego, społecznego i emocjonalnego dzieci poprzez tworzenie nowoczesnych, bezpiecznych i wielofunkcyjnych stref aktywności, które w sposób kreatywny zachęcają dzieci do zabawy oraz interakcji z rówieśnikami.
Interne Kennung: ZP.26.61.2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 37535200 Spielplatzausrüstungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 43325000 Ausrüstung für Parkanlagen und Spielplätze, 45112723 Landschaftsgärtnerische Bauleistungen für Spielplätze, 45112710 Landschaftsgärtnerische Bauleistungen für Grünanlagen, 45233200 Diverse Oberbauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest przebudowa i doposażenie placu zabaw Żłobka nr 20 przy ul. Wilczej 27A w ramach projektu inwestycyjnego pn. Przebudowa i doposażenie placów zabaw w żłobkach na terenie m.st. Warszawy. Celem projektu jest podniesienie jakości opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 świadczonej przez żłobki. Celem szczegółowym jest poprawa warunków rozwoju i bezpieczeństwa dzieci w wieku żłobkowym poprzez modernizację oraz wzbogacenie infrastruktury placów zabaw. Projekt zakłada dostosowanie przestrzeni do potrzeb najmłodszych, uwzględniając współczesne standardy bezpieczeństwa, funkcjonalności oraz estetyki. Celem szczegółowym jest również wspieranie rozwoju fizycznego, społecznego i emocjonalnego dzieci poprzez tworzenie nowoczesnych, bezpiecznych i wielofunkcyjnych stref aktywności, które w sposób kreatywny zachęcają dzieci do zabawy oraz interakcji z rówieśnikami