See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Brandwacht tbv Omnisport, gemeente Apeldoorn 2025 (SAS)
Beschreibung: Het Omnisport is een multifunctionele sportaccommodatie met een wielerbaan, topsporthal en atletiekbaan. Door de A-status is dit de enige locatie in Nederland waar Europese en Wereldkampioenschappen baanwielrennen en atletiek gehouden mogen worden. Daarnaast vinden er ook congressen, publieksevenementen, vergaderingen en andere zakelijke evenementen plaats. De brandmeld- ontruimingsinstallatie in het Omnisport wordt vervangen. Om de accommodatie in de vervangingsperiode te blijven gebruiken dient er brandwacht ingezet te worden. Middels deze aanbesteding beoogd de gemeente brandwacht zeker te stellen voor het Omnisport gedurende de vervangingsperiode van het brandmeld- en ontruimingsinstallatie. Specifiek dient er een brandwacht medewerker aanwezig te zijn in het Omnisport op de momenten waarop de exploitant Libéma niet aanwezig is. Het doel van de brandwacht is om te voorkomen dat er brand of calamiteiten ontstaan en snel te reageren in het geval van een noodsituatie. 500000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Dit betreft een openbare Europese aanbestedingsprocedure voor een SAS dienst, brandwacht. Brandwacht valt onder cpv code brandpreventiediensten Bij SAS diensten is het niet verplicht om de wettelijke termijnen aan te houden. Er is ook geen motivatie verplicht voor gunning op laagste prijs.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 75251110 Brandverhütung
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Brandwacht tbv Omnisport
Beschreibung: Zie omschrijving hoofdopdracht.
Interne Kennung: 1
2. Procedura
Procedura
Rodzaj procedury: Otwarta
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 75251110 Usługi ochrony przeciwpożarowej
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0000
Tytuł: Brandwacht tbv Omnisport
Opis: Zie omschrijving hoofdopdracht.
Wewnętrzny identyfikator: 1