See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: CP.250.906.2026 Dostawa zintegrowanego systemu konfokalnego przystosowanego do badań przyżyciowych
Beschreibung: 5.1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa zintegrowanego systemu konfokalnego przystosowanego do badań przyżyciowych. 5.2. System konfokalny przystosowany do badań przyżyciowych, przeznaczony jest dla Zakładu Biologii Komórki i Immunologii oraz innych Zakładów CMKP w celu realizacji prowadzonych badań naukowych. 5.3. Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć przedmiot zamówienia do wskazanego przez Zamawiającego pomieszczenia znajdującego się w Zakładzie Biologii Komórki i Immunologii CMKP w Warszawie przy ul. Marymonckiej 99/103. 5.4. Szczegółowy opis zamówienia, określający wymagania Zamawiającego, stanowi załącznik nr 1 do SWZ. 5.5. Zamawiający wymaga udzielenia gwarancji na oferowany przedmiot zamówienia na warunkach zgodnych z określonymi w opisie przedmiotu zamówienia oraz w projekcie umowy. 5.6. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projekcie umowy.
Vorherige Bekanntmachung: 466396-2026
Interne Kennung: CP.250.906.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38510000 Mikroskope
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa zintegrowanego systemu konfokalnego przystosowanego do badań przyżyciowych