2. Verfahren
Verfahren
Titel: Beveiliging opvanglocaties Oekraïne
Beschreibung: Het primaire doel van de opdracht is kwalitatief goede beveiliging uit te laten voeren. Hierbij gaat het om beveiligers met een maatschappelijk sociale bril, die goed kunnen communiceren en, waar nodig, kunnen optreden als bemiddelaar tussen bewoners. Geraamde waarde is €12.000.000
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Het primaire doel van de opdracht is kwalitatief goede beveiliging uit te laten voeren. Hierbij gaat het om beveiligers met een maatschappelijk sociale bril, die goed kunnen communiceren en, waar nodig, kunnen optreden als bemiddelaar tussen bewoners. 8000000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Ja, zie hoofdstuk 2.4 uit het Beschrijvend Document en art. 2.163 C van de Aanbestedingswet.
574237-2026 - Resultaat
Nederland – Beveiligingsdiensten – Beveiliging opvanglocaties Oekraïne
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79710000 Beveiligingsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties: