574245-2026 - Ergebnis
Tschechien – Medizinische Verbrauchsartikel – Dodávky zdravotnických prostředků pro Neurointervenci II
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávky zdravotnických prostředků pro Neurointervenci II
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky jsou průběžné dodávky speciálního zdravotnického materiálu na oddělení RZM – Radiologie a zobrazovací metody a to po dobu 48 měsíců od účinnosti smlouvy. Nové a originální zboží musí splňovat požadavky uvedené v Technické specifikaci (Příloha č. 2 A, B).
Interne KennungPZ-2026-0000092
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141210 Ballonkatheter, 33141200 Katheter, 33141240 Katheterzubehör
5. Los
LosLOT-0008
TitelBalónkové dilatační katétry pro PTA pro intrakraniální použití
BeschreibungDodávky zdravotnických prostředků pro Neurointervenci II - Balónkové dilatační katétry pro PTA pro intrakraniální použití
Interne KennungCVZ0059116
Optionen
Beschreibung der OptionenVyhrazené změny závazků ze smlouvy jsou zapracovány a jednoznačně vymezeny v návrhu smlouvy, který tvoří přílohu č. 4 zadávací dokumentace.
LosLOT-0006
TitelSamoexpapandibilní stenty – flow diverter pro neurovaskulární využití I.
BeschreibungDodávky zdravotnických prostředků pro Neurointervenci II - Samoexpapandibilní stenty – flow diverter pro neurovaskulární využití I.
Interne KennungCVZ0059114
LosLOT-0005
TitelSamoexpandibilní stenty pro neurovaskulární využití
BeschreibungDodávky zdravotnických prostředků pro Neurointervenci II - Samoexpandibilní stenty pro neurovaskulární využití
Interne KennungCVZ0059113
LosLOT-0004
TitelMikrokatétry pro endovaskulární využití
BeschreibungDodávky zdravotnických prostředků pro Neurointervenci II - Mikrokatétry pro endovaskulární využití
Interne KennungCVZ0059112
LosLOT-0003
TitelMikrovodiče pro neurovaskulární použití III.
BeschreibungDodávky zdravotnických prostředků pro Neurointervenci II - Mikrovodiče pro neurovaskulární použití III.
Interne KennungCVZ0059111
LosLOT-0007
TitelSamoexpandibilní stenty – flow diverter pro neurovaskulární využití II.
BeschreibungDodávky zdravotnických prostředků pro Neurointervenci II - Samoexpandibilní stenty – flow diverter pro neurovaskulární využití II.
Interne KennungCVZ0059115
LosLOT-0002
TitelMikrovodiče pro neurovaskulární použití II.
BeschreibungDodávky zdravotnických prostředků pro Neurointervenci II - Mikrovodiče pro neurovaskulární použití II.
Interne KennungCVZ0059110
LosLOT-0009
TitelMikrokatétr IV.
BeschreibungDodávky zdravotnických prostředků pro Neurointervenci II - Mikrokatétr IV.
Interne KennungCVZ0059117
LosLOT-0001
TitelMikrovodiče pro neurovaskulární použití I.
BeschreibungDodávky zdravotnických prostředků pro Neurointervenci II - Mikrovodiče pro neurovaskulární použití I.
Interne KennungCVZ0059109
LosLOT-0010
TitelEmbolizační prostředek
BeschreibungDodávky zdravotnických prostředků pro Neurointervenci II - Embolizační prostředek
Interne KennungCVZ0059118