See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Procesondersteuner Landschap en Water (36 uur per week)
Beschreibung: Je bent samen met twee directe collega’s verantwoordelijk voor de administratieve ondersteuning van het team Landschap en Water. Je ondersteunt de toezichthouders door ze administratieve taken uit handen te nemen. Als administratieve ondersteuners zijn jullie gezamenlijk verantwoordelijk voor: Het ondersteunen in de administratieve taken van het team Landschap en water, zoals: • Controleren en verzenden van brieven in handhavingszaken, adviesverzoeken, meldingen, SWF-verzoeken. • Het bijhouden van monitorings- en derogatielijsten, zwemwateradministratie, handhavingszaken, registreren van wolf incidenten, adviesvragen van particulieren, incidentmeldingen en aanvullende werkzaamheden rondom bodemrapporten. • het bijhouden van verschillende team mailboxen.
Interne Kennung: Administratief / secretarieel
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0000
574253-2026 - Resultaat
Nederland – Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel – Procesondersteuner Landschap en Water (36 uur per week)
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: Administratief / secretarieel
Type procedure: Niet-openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000