2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa jednego ambulansu sanitarnego typu A2 dla potrzeb Stacji Ratownictwa Medycznego w Chełmie - SP ZOZ
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa jednego ambulansu sanitarnego typu A2 dopuszczonego do obrotu na podstawie obowiązujących przepisów prawa. Szczegółowe dane dostępne w załączniku numer 1 do SWZ „Opis przedmiotu zamówienia”.
Interne Kennung: DE.332.3.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postępowanie jest prowadzone w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych. Szczegółowe zasady przygotowania ofert, opis etapów procedury oraz wymagania formalne zostały określone w Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ) dostępnej na stronie internetowej prowadzonego postępowania.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34114121 Krankenwagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33192160 Tragbahren, 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Całość
Menge: 1 Stück