2. Verfahren
Verfahren
Titel: Revitalizace zeleně ZŠ a MŠ Traplice
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou tyto služby: Obnova vybraných ploch zeleně v intravilánu obce (OPŽP) Tato veřejná zakázka je realizována v rámci projektu, Revitalizace zeleně ZŠ a MŠ Traplice, registrační číslo projektu: OPZP_24_1_3_09_00185, který je financován z rozpočtu zadavatele a z dotačního programu životní prostředí - 2021–2027 - AOPK ČR.
Interne Kennung: Revitalizace zeleně ZŠ a MŠ Traplice
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77300000 Dienstleistungen im Gartenbau, 45112710 Landschaftsgärtnerische Bauleistungen für Grünanlagen
5. Los
Los: LOT-0001