574290-2025 - Ergebnis
Tschechien – Teile für Eisenbahn- oder Straßenbahnlokomotiven oder rollendes Material; Ausrüstung für die Eisenbahnverkehrssteuerung – Technické prostředky pro 5G v železničních vozech RegioJet a.s.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelTechnické prostředky pro 5G v železničních vozech RegioJet a.s.
BeschreibungPředmětem plnění Veřejné zakázky je instalace nových oken ve 260 železničních vozech Zadavatele s požadovaným minimalizovaným útlumem signálu 5G. Součástí Veřejné zakázky je zaměření a pořízení těchto oken, demontáž původních oken (včetně krytů a gumových těsnění), instalace nových oken (včetně krytů a nových gumových těsnění). Dodavatel zajistí dodávku nových gumových profilů pro instalaci oken. Zadavatel provede nezbytnou úpravu železničních vozů před instalací, a to včetně opravy zkorodovaných míst rámů oken. Dodavatel použije pro výměnu oken výlučně nová těsnění. Součástí předmětu plnění Veřejné zakázky je dále vypracování podkladů pro schválení změny na přestavěných vozech a jejich uvedení do provozu. Součástí předmětu Veřejné zakázky je rovněž měření prostupnosti signálu GSM dle požadavků Českého telekomunikačního úřadu. Předpokládaná hodnota Veřejné zakázky stanovená Zadavatelem podle ust. § 16 a násl. ZZVZ činí 101.000.000 Kč bez DPH. Předpokládaná hodnota vyhrazené změny ve smyslu čl. 1.4. závazného návrhu smlouvy (30 vozů) činí 11 600 000 Kč bez DPH. Celková předpokládaná hodnota Veřejné zakázky tak činí 112 600 000 Kč.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34630000 Teile für Eisenbahn- oder Straßenbahnlokomotiven oder rollendes Material; Ausrüstung für die Eisenbahnverkehrssteuerung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50224000 Instandsetzung von Schienenfahrzeugen
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungP1
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel si v souladu s ust. § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje, že předmět Veřejné zakázky může navýšit až o 30 železničních kolejových vozů. Zadavatel si rovněž v souladu s ust. § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje možnost změnit termíny plnění Veřejné zakázky, a to za podmínek uvedených v čl. 15.3. závazného návrhu smlouvy.