2. Verfahren
Verfahren
Titel: NAKUP PROGRAMSKE REŠITVE AI/LLM
Beschreibung: Predmet javnega naročila je nabava, implementacija in vzdrževanje programske rešitve na področju umetne inteligence za potrebe nadzorniških procesov Agencije za zavarovalni nadzor (naročnik). Rešitev temelji na odprtem ali odprto-licenčnem velikem jezikovnem modelu (LLM) z RAG (Retrieval-Augmented Generation) tehnologijo, strukturiranimi pipeline-i za obdelavo tabelaričnih podatkov ter namensko aplikacijo za redno oceno tveganj posameznega subjekta nadzora.
Interne Kennung: JN-76792
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 527504