2. Verfahren
Verfahren
Titel: Inhuur Professionals vanaf schaal 8 / Brokerdienstverlening
Beschreibung: De opdracht betreft het contracteren van Brokerdienstverlening voor de inhuur van Professionals vanaf schaal 8 voor de SVB met een contractduur van maximaal vijf (5) jaar. Zie Beschrijvend document.
Interne Kennung: EA2025005
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: EA2025005
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 79620000 Servicios de suministro de personal, incluido personal temporal
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1