See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Scholencampus Westdiep Renovatie en heropbouw van een kleuter- en lagere school
Beschreibung: De opdracht omvat hoofdzakelijk (niet-limitatief): Fase A / VERBOUWING A-blok - Gedeeltelijke afbraak binneninrichting - Vernieuwen riolering - Na-isoleren dak - Vervangen buitenschrijnwerk - Vervangen gevel door massiefbouw met parament (gelijkvloers) en buitenbepleistering - Vernieuwen binneninrichting met akoestische wanden & plafond - Vast meubilair - Vernieuwen technische uitrusting Fase B / NIEUWBOUW - Betonstructuur voor nieuwbouwvleugel en sporthal - Gevels in massiefbouw met parament - Gevels sporthal gedeeltelijk in geprofileerde sandwichpanelen - Aanleg riolering - Groendak als educatieve daktuin - Binneninrichting in akoestische wanden & plafond - Vast meubilair - Technische installaties Fase C / SPEELPLAATSEN - Overdekte speelplaats met staalstructuur en gepolierde betonplaat, met open speelplaats op het dak. - Aanleg open speelplaats in kleinschalig materiaal. - Verbouwing gestript volume middenblok tot speelburcht. - Aanleg riolering en infiltratiezones. - Aanleg van nieuwe terreinprofilering met groenzones, natuurlijke speelzones, infiltratiekommen en speelheuvels. - Aanleg van beplantingen: bomen, heesters en hagen, vaste planten, gazon voor speeltuin en daktuin.
Interne Kennung: 2515p-02
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2515p-02 - 1
Beschreibung: Scholencampus Westdiep Renovatie en heropbouw van een kleuter- en lagere school
Interne Kennung: 1