2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZAKUP I DOSTAWA WYPOSAŻENIA WARSZTATOWEGO DZIAŁU REMONTU SPRZĘTU SŁUŻBY ŻYWNOŚCIOWEJ (DRSSŻ) WT OLEŚNIA
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: ZAKUP I DOSTAWA WYPOSAŻENIA WARSZTATOWEGO DZIAŁU REMONTU SPRZĘTU SŁUŻBY ŻYWNOŚCIOWEJ (DRSSŻ) WT OLEŚNIA wg zestawienia asortymentowo-ilościowego zawartego w formularzu ofertowym zgodnie z Załącznikiem nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 350608-2026
Interne Kennung: MAT/120/KO/2026 - ZAKUP I DOSTAWA WYPOSAŻENIA WARSZTATOWEGO DZIAŁU REMONTU SPRZĘTU SŁUŻBY ŻYWNOŚCIOWEJ (DRSSŻ) WT OLEŚNIA
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postępowanie jest prowadzone w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 ustawy Pzp. Zamawiający w niniejszym postępowaniu skorzysta z dyspozycji art.139 ust. 2 ustawy Pzp, zgodnie z którym Wykonawca nie jest obowiązany do złożenia wraz ofertą oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust 1. ustawy Pzp tj. dokumentu JEDZ. Zamawiający może najpierw dokonać badania i oceny ofert, a następnie dokonać kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. Do udzielenia zamówienia będącego przedmiotem niniejszego postępowania stosuje się przepisy cyt. Ustawy Pzp oraz akty wykonawcze wydane na jej podstawie, a w sprawach nieuregulowanych ustawą - przepisy ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 Kodeks Cywilny (dalej jako: KC).
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43800000 Werkstattausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44510000 Werkzeug
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: CZĘŚĆ I - ELEKTRONARZĘDZIA, NARZĘDZIA PNEUMATYCZNE I RĘCZNE
Interne Kennung: CZĘŚĆ I - ZAKUP I DOSTAWA WYPOSAŻENIA WARSZTATOWEGO DZIAŁU REMONTU SPRZĘTU SŁUŻBY ŻYWNOŚCIOWEJ (DRSSŻ) WT OLEŚNIA
Haupteinstufung (cpv): 44510000 Werkzeug
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje zamówienia opcjonalnego.
Los: LOT-0002
Titel: CZĘŚĆ II - MEBLE WARSZTATOWE
Interne Kennung: CZĘŚĆ II - ZAKUP I DOSTAWA WYPOSAŻENIA WARSZTATOWEGO DZIAŁU REMONTU SPRZĘTU SŁUŻBY ŻYWNOŚCIOWEJ (DRSSŻ) WT OLEŚNIA