574330-2026 - Wettbewerb
Belgien – Berufsausbildung – Vooropleiding C/CE/D op VDAB-locatie
Auftragsbekanntmachung – Sonderregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelVooropleiding C/CE/D op VDAB-locatie
BeschreibungHet geven van een vooropleiding voorafgaand aan de opleiding tot bestuurder C/CE/D op een VDAB-locatie in Vlaanderen.
Interne Kennung2026_50276
VerfahrensartSonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des VerfahrensVoor deze opdracht wordt de nationale regelgeving van volgende procedure toegepast: vereenvoudigde onderhandelingsprocedure met voorafgaande bekendmaking
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80530000 Berufsausbildung
5. Los
LosLOT-0001
Titel2026_50276 - VOPL-ANT
BeschreibungHet geven van een vooropleiding voorafgaand aan de opleiding tot bestuurder C/CE/D op een VDAB-locatie in Antwerpen
Interne KennungVOPL-ANT
LosLOT-0002
Titel2026_50276 - VOPL-LIM
BeschreibungHet geven van een vooropleiding voorafgaand aan de opleiding tot bestuurder C/CE/D op een VDAB-locatie in Limburg
Interne Kennung2
LosLOT-0003
Titel2026_50276 - VOPL-VLB
BeschreibungHet geven van een vooropleiding voorafgaand aan de opleiding tot bestuurder C/CE/D op een VDAB-locatie in Vlaams-Brabant
Interne Kennung3
LosLOT-0004
Titel2026_50276 - VOPL-BHG
BeschreibungHet geven van een vooropleiding voorafgaand aan de opleiding tot bestuurder C/CE/D op een VDAB-locatie in het Brussels Hoofdstedelijk Gewest
Interne Kennung4
LosLOT-0005
Titel2026_50276 - VOPL-OVL
BeschreibungHet geven van een vooropleiding voorafgaand aan de opleiding tot bestuurder C/CE/D op een VDAB-locatie in Oost-Vlaanderen
Interne Kennung5
LosLOT-0006
Titel2026_50276 - VOPL-WVL
BeschreibungHet geven van een vooropleiding voorafgaand aan de opleiding tot bestuurder C/CE/D op een VDAB-locatie in West-Vlaanderen
Interne Kennung6