See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Achiziționarea de servicii de evaluare a implementării Programului Interreg NEXT Romania- Republica Moldova
Beschreibung: Obiectul contractului îl constituie achiziționarea de servicii de evaluare a implementării Programului Interreg NEXT Romania- Republica Moldova. Termenul limita pana la care se pot solicita clarificari la documentatia de atribuire, inclusiv la modelul de contract: cu 17 zile inainte de data limita stabilita pentru depunerea ofertelor. In conformitate cu prevederile art. 161 din Legea nr. 98/2016, autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet solicitarilor de clarificare/informatiilor suplimentare in legatura cu documentatia de atribuire in a 11- a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor.
Interne Kennung: 26369185/3S/2026/RO-MD
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79311100 Umfragengestaltung
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Beschreibung: Obiectul contractului îl constituie achiziționarea de servicii de evaluare a implementării Programului Interreg NEXT Romania- Republica Moldova.
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79311400 Wirtschaftsforschung, 79419000 Beratung in Sachen Evaluierung